کد خبر: ۸۳۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
مدیرکل هواشناسی گیلان مطرح کرد
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به استقرار سامانه هوای گرم و مرطوب در این استان تا اواسط هفته جاری، گفت: در این مدت رگبار پراکنده باران دور از انتظار نیست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد دادرس در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار هوای گرم و مرطوب و غبارآلود در منطقه طی روزهای آینده است.

وی با اشاره به اینکه در ۷۲ ساعت آینده گاهی با شکل گیری ناپایداری در برخی از مناطق افزایش ابر و وقوع رگبار باران دور از انتظار نیست، افزود: این شرایط تا اواسط هفته جاری نیز ادامه دارد.

مدیرکل هواشناسی گیلان در ادامه خاطرنشان کرد: هوای امروز استان گیلان نیز براساس نقشه های هواشناسی در اکثر مناطق صاف تا نیمه ابری در برخی از نقاط غبارآلود و گاهی با افزایش ابر و رگبار پراکنده باران همراه است.

وی یادآور شد: با تداوم این سامانه برای روزهای یکشنبه و دوشنبه نیز در اکثر مناطق استان گیلان شاهد آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد و احتمال وقوع رگبار پراکنده باران خواهیم بود.

دادرس افزود: در این مدت ارتفاع موج دریا نیز بین ۲۰ سانتی متر تا یک متر بوده و از فردا به تدریج برای فعالیت های مرتبط با دریا و شنا نامناسب است.
برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

جولان محتکران مسکن در شهر/ ارزیابی ثبات بازار مشتریان مسکن با وجود رشد 3 درصدی قیمتها

کارشناس حوزه مسکن با اشاره به یک میلیون خانه خالی در شهر تهران گفت: افزایش یا کاهش و یا رکود قیمت مسکن هیچ تاثیری در تغییر اجاره بهای آن ندارد کما اینکه مالکان می توانند خانه های خود را احتکار کنند چرا که قانونی برای خانه های خالی وجود ندارد.
فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم  از آدم تا خاتم است

فاطمه بانویی که سرور بانوان عالم از آدم تا خاتم است

شیخ حسین انصاریان کارشناس مذهبی در مراسم یادبود بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) که در مزار شیخ صدوق واقع در شهر ری برگزار شد، گفت: حضرت زهرا صلوات الله علیه تنها بانویی است که سرو بانوان جهان است.