کد خبر: ۸۲۶۹۸
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
شهردار ارومیه از افتتاح شهربازی چی چست در هفته دولت خبرداد و گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، شهربازی مدرن ارومیه گشایش می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمدحضرت پور با اشاره به نیاز شهر به وجود شهربازی مدرن وبا بیان اینکه مساحت پروژه شهربازی ارومیه ۱۶ هکتار است، افزود: مجموعه تفریحی چی چست شامل هتل چهار ستاره، باغ گلها، آبشار سه بعدی و موزیکال، کافی شاب، رستوران،آمفی تئاتر مدرن، کارتینگ، زمین تیراندازی، فوتبال،والیبال و والیبال ساحلی و باند هواپیماهایموتوری،قلعه چوبی و در نهایتشهربازی مدرن است.

حضرت پور با بیان اینکه شهربازی مدرن ارومیه به تجهیزات به روز شهربازی دنیا مجهز است،ادامه داد: دستگاه‌های مدنظر در شهربازی نصب شده و در مراحل پایانی کار برای افتتاح هستیم که بزودی افتتاح می‌شود.

شهردار ارومیه با اعلام خبر افتتاح پروژه‌های شهرداری به ارزش 60 میلیارد تومانبیان کرد: آسفالت معابر،جدول‌گذاری و پیاده رو سازی معابر، راه اندازی کانال‌های سنگی، ساخت5 فرهنگسرای جدید و 10 سرویس بهداشتی از دیگر پروژه افتتاحی شهرداری ارومیه به مناسبت هفته دولت است.

حضرت پور با اشاره به افتتاح تقاطع غیر همسطح آذربایجانبیان کرد:مراحل ساخت تقاطع غیر همسطح آذربایجان در زمان ساخت با بحران‌هایمالی موجود با روند کندی به پیش رفت که خوشبختانه با مساعدت‌های مالیاستانداری آذربایجان غربی و مدیریت برنامه و بودجههم اینک با پیشرفت خوبی در دست ساخت است.

وی عنوان کرد: پیش بینی می شود با تدوام عملیات پروژه تقاطع غیر همسطح آذربایجانتا ایام الله دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد.

حضرت پور با اشاره به عملیات اجرایی رینگ بیرونی شهر ارومیه ( کمربندی دوم) گفت: هم اینک 5 کیلومتر از فاز اول از محلتقاطع غیر هم سطح سرو(شهیدلر کورپسی) تا جاده انهر در حال اجراست و تا پایان سال گشایش می‌یابد.با گشایش کمربندی دوم شهر ارومیه، معضل ترافیک در مسیرهای منتهی به شهرک های اطرافکاهش می‌یابد.

شهردار ارومیه با بیان اینکه کمربند بیرونی شهر ارومیه به طول 29 کیلومتر در دست اجرا است، افزود:کمربند بیرونی شهر از محل تقاطع غیر هم سطح سرو(شهیدلر کورپسی) آغازو در جاده سنتو در محل پایانی ایستگاه راه آهنبه پایان می‌رسد.
انتهای پیام


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

نوسازی بافت فرسوده شاه کلید کنترل گرانی بازار مسکن

افزایش قیمت مسکن و نگرانی مردم برای تامین مسکن ارزان به عقیده کارشناسان تنها با یک راه حل امکانپذیر است ، و آن استفاده ازظرفیت بافت فرسوده است.
اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

اهمیت معماری سبز در گرو همت مدیریت شهری

کارشناس شهرسازی با اشاره به حمایت از پروژه های سبز، اظهار داشت: سازمان نظام مهندسی با کمک شهرداری و محیط زیست می توانند تفاهم نامه ای را امضا کنند، تا بر اساس آن استفاده از منابع تجدید پذیر در دستور کار قرار گیرد .