کد خبر: ۸۲۶۶۷
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
با برگزاری انتخابات؛
با برگزاری انتخابات داخلی در کمیسیون های تخصصی شورای شهر رشت روسای این کمیسیون ها مشخص و معرفی شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با برگزاری انتخابات و رأی گیری داخلی کمیسیون های تخصصی شورای شهر رشت ترکیب هیئت رئیسه این کمیسیون ها مشخص  و معرفی شد.

در این جلسه محمد حسن عاقل منش به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، فاطمه شیرزاد رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست و خدمات شهری، رضا رسولی رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری، حجت جذب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورا و حامد عبدالهی نیز به عنوان رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا انتخاب شدند.

کمیسیون های تخصصی شورا وظیفه دارند، طرح ها و لوایح ارسالی از شهرداری را بررسی کرده و پس از تأیید در صحن شورا به تصویب برسانند.

همچنین هر کمیسیون بر عملکرد سازمان های تابعه شهرداری به عنوان بازوی اجرایی شورا شهر نظارت می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.