کد خبر: ۸۱۶۶۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
فرماندار ساوجبلاغ گفت: یک فروند هواپیمای آموزشی ساعاتی پیش در روستای کوشک زر سقوط کرد و خوشبختانه مادر و فرزندی که در این هواپیما حضور داشتند دچار آسیب جدی نشده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،ابوالقاسم پالیزگیر با اعلام خبر سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی با دو سرنشین در هشتگرد گفت:  یک فروند هواپیمای آموزشی ساعاتی پیش در روستای کوشک‌زر سقوط کرد.

وی با بیان اینکه مادر و فرزندش در این هواپیما حضور داشتند که خوشبختانه دچار آسیب جدی نشدند، تصریح کرد: به نظر می‌رسد علت سقوط هواپیما نقص فنی باشد، اما جزئیات در دست بررسی است و تاکنون اعلام‌ نشده است.

فرماندار ساوجبلاغ با بیان اینکه طبق گفته مسؤولان ذیربط دلیل حادثه برخورد با یک تپه در این روستا بوده، مطرح کرد: این مرکز تفریحی برای آموزش افراد علاقه‌مند راه‌اندازی شده است.
برچسب ها: شهر فردا ، سقوط ، هواپیما
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

تهران ناایمن ؛ گسل ها ،خودروها و معتادان متجاهر کجای این معادله هستند؟

رییس کمیسیون معماری و شهرسازی گفت : ساخت پروژه های عمرانی به روی گسل های زلزله و تبدیل تهران به اتوبان های چند طبقه برای خودروها کیفیت زندگی را در تهران کاهش داده و ضریب ایمنی را تنزل داده است.
گمشده‌ای به نام

گمشده‌ای به نام "فضای مکث"؛ مشکل بزرگ تحقق شکوفایی شهری

یک صاحب نظر شهرسازی و معماری معتقد است شهرها در کشور ما از عدم وجود فضاهای عمومی به مفهوم علمی آن محروم است و همین امر، تحقق شکوفایی شهری را با یک مشکل بزرگی روبه رو می کند که راه حل آن، بازگشت فضاهای عمومی به ماهیت اصلی آن است.