کد خبر: ۸۱۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
معاون توسعه پیشگیری و درمان بهزیستی کشور اعلام کرد
معاون توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشورگفت: در حال حاضر 126 مرکز درمان اعتیاد برای زنان، 6 مرکز مخصوص کودکان و 2 مرکز مادر و کودک در کشور دایر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فاطمه عباسی با اشاره به شیوع طلاق در جهان و متقابلاً کشور ایران گفت: حمایت های اجتماعی، روانشناختی، بهداشتی و توانمندسازی افراد در معرض آسیب طلاق را بر عهده گرفته ایم.

وی افزود: برای زنان آسیب دیده و در معرض آسیب نیز خدمات مددکاری، روانشناسی، بهداشتی و اقتصادی را در قالب مرکز بازپروری زنان آسیب دیده اجتماعی ارائه می دهیم.

معاون توسعه پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی کشور با اشاره به خانه امن زنان تحت خشونت خانگی تصریح کرد: هدف اصلی سازمان بهزیستی حمایت و توانمندسازی زنان و بازگشت آنها به خانواده است، لذا اگر شرایط بازگشت برای زنان تحت خشونت خانگی مهیا نشود در این مراکز تا زمان بهبودی کامل نگهداری می شوند.

عباسی، با اشاره به خدمات جامع و متنوع بهزیستی به اقشار آسیب دیده گفت: در حال حاضر 126 مرکز درمان اعتیاد برای زنان، 6 مرکز مخصوص کودکان و 2 مرکز مادر و کودک در کشور دایر است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.