کد خبر: ۸۱۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
به همت مؤسسه صیانت از حقوق زنان:
سومین همایش بین المللی حقوق بشر اسلامی» 13 مردادماه با سخنرانی استاد رحیم‌پور ازغدی و شماری از مهمانان خارجی از کشورهای اسلامی و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،همزمان با فرا رسیدن «روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی»، مؤسسه صیانت از حقوق زنان به عنوان یک موسسه غیردولتی، با هدف ترویج مبانی حقوق بشر اسلامی، «سومین همایش بین المللی حقوق بشر اسلامی» 13 مردادماه را با سخنرانی استاد رحیم‌پور ازغدی و شماری از مهمانان خارجی از کشورهای اسلامی و اصحاب رسانه برگزار می‌کند.

این مراسم در سالن جلسات ستاد حقوق بشر قوه قضاییه برگزار خواهد شد.

روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی از سال 1388 در تقویم مناسبت‌های ایران به ثبت رسید که این موضوع فرصتی مغتنم برای توجه بیش از پیش به این مقوله‌ مهم در جهان هستی است تا بشر دریابد که از دیدگاه پروردگار تمامی انسان‌ها باهم برابر و یکسان هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.