کد خبر: ۸۱۱۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
به همت مؤسسه صیانت از حقوق زنان:
سومین همایش بین المللی حقوق بشر اسلامی» 13 مردادماه با سخنرانی استاد رحیم‌پور ازغدی و شماری از مهمانان خارجی از کشورهای اسلامی و اصحاب رسانه برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،همزمان با فرا رسیدن «روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی»، مؤسسه صیانت از حقوق زنان به عنوان یک موسسه غیردولتی، با هدف ترویج مبانی حقوق بشر اسلامی، «سومین همایش بین المللی حقوق بشر اسلامی» 13 مردادماه را با سخنرانی استاد رحیم‌پور ازغدی و شماری از مهمانان خارجی از کشورهای اسلامی و اصحاب رسانه برگزار می‌کند.

این مراسم در سالن جلسات ستاد حقوق بشر قوه قضاییه برگزار خواهد شد.

روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی از سال 1388 در تقویم مناسبت‌های ایران به ثبت رسید که این موضوع فرصتی مغتنم برای توجه بیش از پیش به این مقوله‌ مهم در جهان هستی است تا بشر دریابد که از دیدگاه پروردگار تمامی انسان‌ها باهم برابر و یکسان هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.