کد خبر: ۸۰۹۸۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران گفت: 505 جوان تحت حمایت کمیته امداد استان تهران در بهار 97، زندگی مشترک خود را آغاز کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی کریمی اصل معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه یکی از اهداف مهم کمیته امداد تأمین کمک هزینه خرید جهیزیه برای نوعروسان و هدیه ازدواج به پسران است، اظهار کرد: در سه ماه نخست امسال، 505 جوان تحت حمایت در استان تهران به خانه بخت رفتند.

وی با اشاره به اینکه با هدف توسعه فرهنگ ازدواج آسان، کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان و هزینه ازدواج به پسران اهدا می‌شود، ادامه داد: یک میلیارد و 829 میلیون تومان برای امر ازدواج جوانان نیازمند، هزینه شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان تهران کمک هزینه ازدواج به پسران را 3 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان 5 میلیون تومان است.

کریمی با اشاره به اینکه همه نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد از خدمات مشاوره‌ای ازدواج بهره‌مند می‌شوند، بیان کرد: خدمات مشاوره‌ای و کارگاه‌های آموزشی با هدف ازدواج آگاهانه و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه یکی از اهداف مهم کمیته امداد ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار است، گفت: در سه ماه نخست امسال، 22 نفر از زنان تحت حمایت کمیته امداد تهران ازدواج مجدد داشته‌اند که بیش از 62 میلیون تومان برای ازدواج آن‌ها هزینه شده است.

کریمی یادآور شد:در سال 96، 2 هزار و 37 نوعروس نیازمند، به خانه بخت رفتند که بیش از 7 میلیارد و 99 میلیون تومان برای امر ازدواج آن‌ها اختصاص یافت.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل بزرگراه ستاری/ تصاویر

ساعت ۰۹:۵۳ صبح دیروز دوشنبه تصادف پژو ۲۰۶ با پراید و گاردریل در مسیر شمال به جنوب بزرگراه ستاری، قبل از فردوس غرب یک مصدوم بر جا گذاشت. از میان سه سرنشین پژو، یک زن از قسمت سر مصدوم شد ولی دیگر سرنشینان این خودرو و خودروی دیگر صدمه‌ای ندیدند.
سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان یا سید عصبانی!

سیدخندان و داستان واقعی اش در بوجود آمدن محله « سیدخندان تهران درجاده قدیم شمیران » که در خیابان کوروش فعلی قرار گرفته است.