کد خبر: ۷۹۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد خبر داد
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد از افزایش ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد در دهه کرامت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید مبین‌مقدم در خصوص برنامه‌های سرویس‌دهی خط یک و دو قطارشهری مشهد در دهه کرامت بیان کرد: همزمان با دهه کرامت ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد افزایش خواهد یافت.
وی افزود: در این راستا ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد که پیش از این ساعت 18 بود افزایش و تا ساعت 20 ادامه خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد نیز تصریح کرد: همچنین همزمان با شب ولادت امام رضا (ع) ساعت سرویس‌دهی خط یک و دو قطارشهری مشهد یکسان خواهد شد.
مبین‌مقدم خاطرنشان کرد: بر این اسای خط یک و دو قطارشهری مشهد همزمان با شب ولادت امام رضا (ع) تا ساعت 22 به شهروندان سرویس‌دهی می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.