کد خبر: ۷۹۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد خبر داد
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد از افزایش ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد در دهه کرامت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید مبین‌مقدم در خصوص برنامه‌های سرویس‌دهی خط یک و دو قطارشهری مشهد در دهه کرامت بیان کرد: همزمان با دهه کرامت ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد افزایش خواهد یافت.
وی افزود: در این راستا ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد که پیش از این ساعت 18 بود افزایش و تا ساعت 20 ادامه خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد نیز تصریح کرد: همچنین همزمان با شب ولادت امام رضا (ع) ساعت سرویس‌دهی خط یک و دو قطارشهری مشهد یکسان خواهد شد.
مبین‌مقدم خاطرنشان کرد: بر این اسای خط یک و دو قطارشهری مشهد همزمان با شب ولادت امام رضا (ع) تا ساعت 22 به شهروندان سرویس‌دهی می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.