کد خبر: ۷۹۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد خبر داد
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد از افزایش ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد در دهه کرامت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، وحید مبین‌مقدم در خصوص برنامه‌های سرویس‌دهی خط یک و دو قطارشهری مشهد در دهه کرامت بیان کرد: همزمان با دهه کرامت ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد افزایش خواهد یافت.
وی افزود: در این راستا ساعت سرویس‌دهی خط دو قطارشهری مشهد که پیش از این ساعت 18 بود افزایش و تا ساعت 20 ادامه خواهد یافت.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد نیز تصریح کرد: همچنین همزمان با شب ولادت امام رضا (ع) ساعت سرویس‌دهی خط یک و دو قطارشهری مشهد یکسان خواهد شد.
مبین‌مقدم خاطرنشان کرد: بر این اسای خط یک و دو قطارشهری مشهد همزمان با شب ولادت امام رضا (ع) تا ساعت 22 به شهروندان سرویس‌دهی می‌کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.