کد خبر: ۷۹۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) خبر داد
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) از بهره‌برداری 3 زائر سرای ارزان قیمت تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حسین عابدی در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس با بیان این خبر اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، قرار بود امسال 6 زائرسرا به بهره‌برداری برسد، اما با توجه به شرایط اقتصادی تنها زائرسراهای ارزان قیمت استان‌های قم، تهران و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها امسال به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.
وی گفت: در مجموع احداث 34 پروژه زائرسرای ارزان قیمت برای استان‌های مختلف در مشهد در دستورکار قرار دارد که از این تعداد تاکنون 3 زائرسرا به بهره‌برداری رسیده است.
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) تصریح کرد: در حال حاضر 19زائرسرای ارزان قیمت نیز در حال احداث اسن که برخی از آنها-80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث 10 زائرسرای ارزان قیمت نیز متوقف شده است، اضافه کرد: این پروژه‌ها در حد گودبرداری و یا فندانسیون پیشرفت فیزیکی دارند و اکنون متوقف شده‌اند، بر همین اساس شرایط آنها در حال بررسی است و به زودی در جلسه هیات امنا تعیین تکلیف خواهند شد.
عابدی اضافه کرد: همچنین احداث 50 پروژه ترکیبی حسینیه زائرسرا نیز در دستور کار بود که از این تعداد 12 پروژه به بهره‌برداری رسیده و تعدادی دیگر در حال تکمیل پرونده است که احتمال کاهش تعداد این پروژه‌ها وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.