کد خبر: ۷۹۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) خبر داد
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) از بهره‌برداری 3 زائر سرای ارزان قیمت تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حسین عابدی در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس با بیان این خبر اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، قرار بود امسال 6 زائرسرا به بهره‌برداری برسد، اما با توجه به شرایط اقتصادی تنها زائرسراهای ارزان قیمت استان‌های قم، تهران و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها امسال به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.
وی گفت: در مجموع احداث 34 پروژه زائرسرای ارزان قیمت برای استان‌های مختلف در مشهد در دستورکار قرار دارد که از این تعداد تاکنون 3 زائرسرا به بهره‌برداری رسیده است.
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) تصریح کرد: در حال حاضر 19زائرسرای ارزان قیمت نیز در حال احداث اسن که برخی از آنها-80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث 10 زائرسرای ارزان قیمت نیز متوقف شده است، اضافه کرد: این پروژه‌ها در حد گودبرداری و یا فندانسیون پیشرفت فیزیکی دارند و اکنون متوقف شده‌اند، بر همین اساس شرایط آنها در حال بررسی است و به زودی در جلسه هیات امنا تعیین تکلیف خواهند شد.
عابدی اضافه کرد: همچنین احداث 50 پروژه ترکیبی حسینیه زائرسرا نیز در دستور کار بود که از این تعداد 12 پروژه به بهره‌برداری رسیده و تعدادی دیگر در حال تکمیل پرونده است که احتمال کاهش تعداد این پروژه‌ها وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.