کد خبر: ۷۹۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) خبر داد
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) از بهره‌برداری 3 زائر سرای ارزان قیمت تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حسین عابدی در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس با بیان این خبر اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، قرار بود امسال 6 زائرسرا به بهره‌برداری برسد، اما با توجه به شرایط اقتصادی تنها زائرسراهای ارزان قیمت استان‌های قم، تهران و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها امسال به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.
وی گفت: در مجموع احداث 34 پروژه زائرسرای ارزان قیمت برای استان‌های مختلف در مشهد در دستورکار قرار دارد که از این تعداد تاکنون 3 زائرسرا به بهره‌برداری رسیده است.
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) تصریح کرد: در حال حاضر 19زائرسرای ارزان قیمت نیز در حال احداث اسن که برخی از آنها-80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث 10 زائرسرای ارزان قیمت نیز متوقف شده است، اضافه کرد: این پروژه‌ها در حد گودبرداری و یا فندانسیون پیشرفت فیزیکی دارند و اکنون متوقف شده‌اند، بر همین اساس شرایط آنها در حال بررسی است و به زودی در جلسه هیات امنا تعیین تکلیف خواهند شد.
عابدی اضافه کرد: همچنین احداث 50 پروژه ترکیبی حسینیه زائرسرا نیز در دستور کار بود که از این تعداد 12 پروژه به بهره‌برداری رسیده و تعدادی دیگر در حال تکمیل پرونده است که احتمال کاهش تعداد این پروژه‌ها وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.