کد خبر: ۷۹۸۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) خبر داد
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) از بهره‌برداری 3 زائر سرای ارزان قیمت تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید حسین عابدی در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس با بیان این خبر اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، قرار بود امسال 6 زائرسرا به بهره‌برداری برسد، اما با توجه به شرایط اقتصادی تنها زائرسراهای ارزان قیمت استان‌های قم، تهران و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها امسال به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.
وی گفت: در مجموع احداث 34 پروژه زائرسرای ارزان قیمت برای استان‌های مختلف در مشهد در دستورکار قرار دارد که از این تعداد تاکنون 3 زائرسرا به بهره‌برداری رسیده است.
مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) تصریح کرد: در حال حاضر 19زائرسرای ارزان قیمت نیز در حال احداث اسن که برخی از آنها-80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث 10 زائرسرای ارزان قیمت نیز متوقف شده است، اضافه کرد: این پروژه‌ها در حد گودبرداری و یا فندانسیون پیشرفت فیزیکی دارند و اکنون متوقف شده‌اند، بر همین اساس شرایط آنها در حال بررسی است و به زودی در جلسه هیات امنا تعیین تکلیف خواهند شد.
عابدی اضافه کرد: همچنین احداث 50 پروژه ترکیبی حسینیه زائرسرا نیز در دستور کار بود که از این تعداد 12 پروژه به بهره‌برداری رسیده و تعدادی دیگر در حال تکمیل پرونده است که احتمال کاهش تعداد این پروژه‌ها وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.