کد خبر: ۷۹۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۵
مدیرکل هواشناسی استان اصفهان خبر داد
مدیر کل هواشناسی استان اصفهان گفت: اعتبارات ایستگاه‌های هواشناسی شهرستان‌ها ۱۰ برابر شد و بسیاری از کارگاه‌های شهرستانی فعال‌تر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید بیجندی در نشست رؤسای شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور در اصفهان اظهار داشت: تمام ایستگاه‌های هواشناسی در سطح شهرستان‌ها به به یک اداره کامل تبدیل شده است.

وی بیان داشت: میزان اعتبارات اختصاص یافته به ایستگاه‌های هواشناسی در شهرستان‌های مختلف استان طی دو سال با حضور فعال شهرستان ها رشد کرد و ۱۰ برابر شده است و بسیاری از کارگروه‌های شهرستانی فعال‌تر شدند.

مدیر کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه تفویض اختیار از پایین به بالا در سیستم‌ها حتماً جواب خواهد داد، اضافه کرد: در حال حاضر این رویکرد مد نظر هواشناسی استان اصفهان قرار گرفته که اگرچه با آزمون و خطا هم همراه بود اما این روحیه باید در سطح کشور فعال شود.

وی به رتبه دوم کشوری استان اصفهان از نظر پراکندگی، تعداد و نوع ایستگاه‌های تحت پوشش هواشناسی خبر داد و اظهار داشت: علی‌رغم دشواری‌ها فرآیند توانمندسازی ایستگاه های هواشناسی در دستور کار قرار گرفت و این نگاه در بخش شبکه پایش ادارات تمامی شهرستان‌های اصفهان را به سمتی برد که در همه حوزه‌ها یک شبکه توانمند شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک منزل مسکونی در خیابان فلاح خبر داد و گفت: متاسفانه 4 تن دز این حادثه به شدت دچار سوختگی از نواحی مختلف بدن شده اند.
تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

شهردار تهران صبح امروز لایحه بودجه ۱۳۹۸ را تقدیم مجلس کرد.