کد خبر: ۷۹۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۵
مدیرکل هواشناسی استان اصفهان خبر داد
مدیر کل هواشناسی استان اصفهان گفت: اعتبارات ایستگاه‌های هواشناسی شهرستان‌ها ۱۰ برابر شد و بسیاری از کارگاه‌های شهرستانی فعال‌تر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید بیجندی در نشست رؤسای شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور در اصفهان اظهار داشت: تمام ایستگاه‌های هواشناسی در سطح شهرستان‌ها به به یک اداره کامل تبدیل شده است.

وی بیان داشت: میزان اعتبارات اختصاص یافته به ایستگاه‌های هواشناسی در شهرستان‌های مختلف استان طی دو سال با حضور فعال شهرستان ها رشد کرد و ۱۰ برابر شده است و بسیاری از کارگروه‌های شهرستانی فعال‌تر شدند.

مدیر کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه تفویض اختیار از پایین به بالا در سیستم‌ها حتماً جواب خواهد داد، اضافه کرد: در حال حاضر این رویکرد مد نظر هواشناسی استان اصفهان قرار گرفته که اگرچه با آزمون و خطا هم همراه بود اما این روحیه باید در سطح کشور فعال شود.

وی به رتبه دوم کشوری استان اصفهان از نظر پراکندگی، تعداد و نوع ایستگاه‌های تحت پوشش هواشناسی خبر داد و اظهار داشت: علی‌رغم دشواری‌ها فرآیند توانمندسازی ایستگاه های هواشناسی در دستور کار قرار گرفت و این نگاه در بخش شبکه پایش ادارات تمامی شهرستان‌های اصفهان را به سمتی برد که در همه حوزه‌ها یک شبکه توانمند شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.