کد خبر: ۷۹۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۴:۵۵
مدیرکل هواشناسی استان اصفهان خبر داد
مدیر کل هواشناسی استان اصفهان گفت: اعتبارات ایستگاه‌های هواشناسی شهرستان‌ها ۱۰ برابر شد و بسیاری از کارگاه‌های شهرستانی فعال‌تر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید بیجندی در نشست رؤسای شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور در اصفهان اظهار داشت: تمام ایستگاه‌های هواشناسی در سطح شهرستان‌ها به به یک اداره کامل تبدیل شده است.

وی بیان داشت: میزان اعتبارات اختصاص یافته به ایستگاه‌های هواشناسی در شهرستان‌های مختلف استان طی دو سال با حضور فعال شهرستان ها رشد کرد و ۱۰ برابر شده است و بسیاری از کارگروه‌های شهرستانی فعال‌تر شدند.

مدیر کل هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه تفویض اختیار از پایین به بالا در سیستم‌ها حتماً جواب خواهد داد، اضافه کرد: در حال حاضر این رویکرد مد نظر هواشناسی استان اصفهان قرار گرفته که اگرچه با آزمون و خطا هم همراه بود اما این روحیه باید در سطح کشور فعال شود.

وی به رتبه دوم کشوری استان اصفهان از نظر پراکندگی، تعداد و نوع ایستگاه‌های تحت پوشش هواشناسی خبر داد و اظهار داشت: علی‌رغم دشواری‌ها فرآیند توانمندسازی ایستگاه های هواشناسی در دستور کار قرار گرفت و این نگاه در بخش شبکه پایش ادارات تمامی شهرستان‌های اصفهان را به سمتی برد که در همه حوزه‌ها یک شبکه توانمند شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
۳۰ گزینه تصدی شهرداری تهران را اعلام کرد

۳۰ گزینه تصدی شهرداری تهران را اعلام کرد

علی اعطا در میانه نخستین جلسه فرایند کار شهردار تهران با حضور در جمع خبرنگاران اسامی ۳۰ گزینه تصدی شهرداری تهران را اعلام کرد.
برای شهرداری سرپرست انتخاب نمی‌کنیم/افشانی تا 24 آبان شهردار تهران می ماند

برای شهرداری سرپرست انتخاب نمی‌کنیم/افشانی تا 24 آبان شهردار تهران می ماند

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر گفت: برای شهرداری سرپرست انتخاب نمی‌کنیم و تا 24 آبان محمدعلی افشانی شهردار تهران است.