کد خبر: ۷۹۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: کاهش ۱۰ درصدی برق مصرفی مشترکان، تاثیر بسزایی بر حجم خاموشی‌ها خواهد گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی‌مراد مرادی‌مجد امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در کرمانشاه، اظهار داشت: برق یکی از انرژی‌های ارزشمند است که همه ساله برای تولید و توسعه آن، کشور هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه اهمیت صرفه‌جویی حامل‌های انرژی به ویژه انرژی برق به دلیل خشکسالی‌های اخیر دوچندان شده است، گفت: افزایش مصرف و وجود الگوهای نامناسب، مصرف و تولید را با چالش‌های مواجه می‌کند.

وی با تاکید به توجه به مقوله مدیریت مصرف، ادامه داد: مصرف بهینه علاوه بر یاری رساندن به چرخه تولید و مدیریت، سبب اصلاح الگوی مصرف مشترکان می‌شود.

مرادی‌مجد پیک مصرف برق در تابستان در طول شبانه‌روز را از ساعت 13 تا 17 بعدازظهر و 19 تا 22 شب اعلام کرد و افزود: یکی از راهکارهای اخیر برای کاهش مصرف برق در ساعات پیک، تغییر ساعات کاری ادارات بوده است.

این مسؤول تصریح کرد: روز شنبه، 16 تیرماه روز نخست اجرای این مصوبه حدود 30 مگاوات کاهش مصرف نسبت به شنبه هفته گذشته در استان داشتیم.

وی مصرف استان کرمانشاه در پیک سال گذشته را 70 مگاوات عنوان کرد و گفت: نیاز به کاهش 10 درصدی داریم که کمک و همراهی شهروندان در این زمینه تاثیر بسزایی بر حجم خاموشی‌ها خواهد گذاشت.

مرادی‌مجد به بسیج امکانات و همکاری جامع دستگاه‌های اجرایی برای حذف مصارف غیرضروری و لزوم مدیریت مصرف انرژی به ویژه انرژی برق تاکید کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.