کد خبر: ۷۹۷۶۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کرمانشاه:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه گفت: کاهش ۱۰ درصدی برق مصرفی مشترکان، تاثیر بسزایی بر حجم خاموشی‌ها خواهد گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی‌مراد مرادی‌مجد امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در کرمانشاه، اظهار داشت: برق یکی از انرژی‌های ارزشمند است که همه ساله برای تولید و توسعه آن، کشور هزینه‌های زیادی را متحمل می‌شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه اهمیت صرفه‌جویی حامل‌های انرژی به ویژه انرژی برق به دلیل خشکسالی‌های اخیر دوچندان شده است، گفت: افزایش مصرف و وجود الگوهای نامناسب، مصرف و تولید را با چالش‌های مواجه می‌کند.

وی با تاکید به توجه به مقوله مدیریت مصرف، ادامه داد: مصرف بهینه علاوه بر یاری رساندن به چرخه تولید و مدیریت، سبب اصلاح الگوی مصرف مشترکان می‌شود.

مرادی‌مجد پیک مصرف برق در تابستان در طول شبانه‌روز را از ساعت 13 تا 17 بعدازظهر و 19 تا 22 شب اعلام کرد و افزود: یکی از راهکارهای اخیر برای کاهش مصرف برق در ساعات پیک، تغییر ساعات کاری ادارات بوده است.

این مسؤول تصریح کرد: روز شنبه، 16 تیرماه روز نخست اجرای این مصوبه حدود 30 مگاوات کاهش مصرف نسبت به شنبه هفته گذشته در استان داشتیم.

وی مصرف استان کرمانشاه در پیک سال گذشته را 70 مگاوات عنوان کرد و گفت: نیاز به کاهش 10 درصدی داریم که کمک و همراهی شهروندان در این زمینه تاثیر بسزایی بر حجم خاموشی‌ها خواهد گذاشت.

مرادی‌مجد به بسیج امکانات و همکاری جامع دستگاه‌های اجرایی برای حذف مصارف غیرضروری و لزوم مدیریت مصرف انرژی به ویژه انرژی برق تاکید کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.