کد خبر: ۷۹۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه دمای هوای استان افزایش‌یافته و هوا گرمتر می‌شود، گفت: احتمال آتش‌سوزی در مراتع وجود دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احد یاغموری در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: آسمان استان  زنجان طی چند روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود.

وی بابیان اینکه وزش باد استان را فرامی‌گیرد، اظهار کرد: در این میان به شهروندان زنجانی توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره و درختان فرسوده خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به وضعیت دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: دمای هوای استان افزایش‌یافته و هوا گرمتر می‌شود.

یاغموری تأکید کرد: پیش‌بینی می‌شود دما در برخی شهرستان‌های استان همچون ماه‌نشان و طارم به بیش از ۴۰ درجه هم برسد.

وی بابیان اینکه طی چند روز آینده شاهد افزایش دما در استان خواهیم بود، ابراز کرد: احتمال آتش‌سوزی در مراتع وجود دارد و شهروندان  از رها کردن آتش و زباله‌های براق و شیشه‌ای در طبیعت خودداری کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.