کد خبر: ۷۹۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
رئیس پلیس راه استان زنجان:
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: تصادفات فوتی در جاده‌های استان زنجان طی سه ماهه سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی در جلسه شورای ترافیک، به وقوع تصادف فوتی در جاده‌های استان زنجان طی سه ماهه سال جاری اشاره کرد و گفت: طی این بازه زمانی ۴۴ نفر براثر تصادف در جاده های استان جان خود را از دست دادند که در سال گذشته در همین بازه زمانی ۴۰ نفر فوت شدند.

وی اظهار کرد: تصادفات فوتی در جاده‌های استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش دارد.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: درمجموع تصادفات در جاده‌های استان زنجان طی سه ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دارد و طی این بازه زمانی خستگی و خواب‌آلودگی و انحراف به چپ بیشترین علت تصادفات در جاده‌های استان زنجان بوده است.

شیرمحمدی از همه رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان زنجان خواست، از سبقت و سرعت غیرمجاز، انحراف به چپ و عجله در ادامه مسیر پرهیز کنند.

شیرمحمدی تأکید کرد: زنجان یک استان عبوری است  و بیشتر جاده‌ها برای گذر مسافران بزرگراه است در این میان رانندگان به‌محض خستگی در اولین فرصت در یک مجتمع و پارکینگ اقدام به استراحت کنند و اصلاً رانندگی نکنند و در هر دو ساعت ۱۵ دقیقه استراحت کنند و درجاهایی که مطمئن هستند تصادف پیش نمی‌آید توقف کنند.

وی افزود: رانندگان در شب از رانندگی خودداری کنند چراکه دید بسیارکم می‌شود و از رانندگی بین خطوط و سبقت و انحراف به چپ جلوگیری کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.