کد خبر: ۷۹۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
تیرماه امسال؛
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری ۲۰۵ معتاد متجاهر در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه تمام دغدغه پلیس ارتقاء امنیت و آرامش در جامعه است، اظهار کرد: در تیرماه جاری ۲۰۵ نفر معتاد متجاهر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خراسان شمالی دستگیر شدند.

سردار مظاهری افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای برقراری امنیت و آرامش در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه برخورد پلیس با برهم زنندگان امنیت بسیار قاطع و مقتدرانه است، تصریح کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند، باید برای جلب رضایت آنان تمام تلاش خود را به کار ببندیم چراکه رضایت خداوند در رضایت بندگانش است.

 فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: امنیت یک موضوع بسیار حساس و ارزشمند است و اگر در جامعه ای امنیت نباشد، قطعا هیچ اقدام اقتصادی، فرهنگی و ... انجام نخواهد شد.

سردار مظاهری با تاکید بر اینکه خوشبختانه خراسان شمالی جزء سه استان کم جرم در کشور است، یاد آور شد: باید با تمام توان و با همکاری خوب مردم و مسئولان تلاش کنیم تا این روند همواره ادامه داشته باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.