کد خبر: ۷۹۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
تیرماه امسال؛
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری ۲۰۵ معتاد متجاهر در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه تمام دغدغه پلیس ارتقاء امنیت و آرامش در جامعه است، اظهار کرد: در تیرماه جاری ۲۰۵ نفر معتاد متجاهر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خراسان شمالی دستگیر شدند.

سردار مظاهری افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای برقراری امنیت و آرامش در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه برخورد پلیس با برهم زنندگان امنیت بسیار قاطع و مقتدرانه است، تصریح کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند، باید برای جلب رضایت آنان تمام تلاش خود را به کار ببندیم چراکه رضایت خداوند در رضایت بندگانش است.

 فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: امنیت یک موضوع بسیار حساس و ارزشمند است و اگر در جامعه ای امنیت نباشد، قطعا هیچ اقدام اقتصادی، فرهنگی و ... انجام نخواهد شد.

سردار مظاهری با تاکید بر اینکه خوشبختانه خراسان شمالی جزء سه استان کم جرم در کشور است، یاد آور شد: باید با تمام توان و با همکاری خوب مردم و مسئولان تلاش کنیم تا این روند همواره ادامه داشته باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.