کد خبر: ۷۹۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
تیرماه امسال؛
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری ۲۰۵ معتاد متجاهر در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه تمام دغدغه پلیس ارتقاء امنیت و آرامش در جامعه است، اظهار کرد: در تیرماه جاری ۲۰۵ نفر معتاد متجاهر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خراسان شمالی دستگیر شدند.

سردار مظاهری افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای برقراری امنیت و آرامش در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه برخورد پلیس با برهم زنندگان امنیت بسیار قاطع و مقتدرانه است، تصریح کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند، باید برای جلب رضایت آنان تمام تلاش خود را به کار ببندیم چراکه رضایت خداوند در رضایت بندگانش است.

 فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: امنیت یک موضوع بسیار حساس و ارزشمند است و اگر در جامعه ای امنیت نباشد، قطعا هیچ اقدام اقتصادی، فرهنگی و ... انجام نخواهد شد.

سردار مظاهری با تاکید بر اینکه خوشبختانه خراسان شمالی جزء سه استان کم جرم در کشور است، یاد آور شد: باید با تمام توان و با همکاری خوب مردم و مسئولان تلاش کنیم تا این روند همواره ادامه داشته باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.