کد خبر: ۷۹۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
تیرماه امسال؛
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری ۲۰۵ معتاد متجاهر در استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه تمام دغدغه پلیس ارتقاء امنیت و آرامش در جامعه است، اظهار کرد: در تیرماه جاری ۲۰۵ نفر معتاد متجاهر در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در خراسان شمالی دستگیر شدند.

سردار مظاهری افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای برقراری امنیت و آرامش در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه برخورد پلیس با برهم زنندگان امنیت بسیار قاطع و مقتدرانه است، تصریح کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند، باید برای جلب رضایت آنان تمام تلاش خود را به کار ببندیم چراکه رضایت خداوند در رضایت بندگانش است.

 فرمانده انتظامی خراسان شمالی تصریح کرد: امنیت یک موضوع بسیار حساس و ارزشمند است و اگر در جامعه ای امنیت نباشد، قطعا هیچ اقدام اقتصادی، فرهنگی و ... انجام نخواهد شد.

سردار مظاهری با تاکید بر اینکه خوشبختانه خراسان شمالی جزء سه استان کم جرم در کشور است، یاد آور شد: باید با تمام توان و با همکاری خوب مردم و مسئولان تلاش کنیم تا این روند همواره ادامه داشته باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.