کد خبر: ۷۹۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
مدیر سازمان بهشت زهرا(س):
خال گفت: در حال حاضر آماده اجرای طرح ساماندهی امور آرامستان‌های شهرداری تهران هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت‌زهرا(س) در هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، با بیان اینکه شهر تهران 140 آرامستان دارد، اظهار کرد: از این تعداد 60 آرامستان در اختیار بهداشت زهرا(س) و 80 آرامستان در اختیار ذینفعان متعدد از جمله اوقاف و سازمان میراث فرهنگی است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه ساماندهی این آرامستان باید توسط شهرداری انجام شود، بیان کرد:‌ تاکید بر این موضوع جای تقدیر دارد و امیدواریم این اقدام هر چه زودتر انجام شود.

خال تاکید کرد: باید تعامل خوبی بین نهادهای ذینفع از جمله سازمان اوقاف و میراث فرهنگی جهت ساماندهی آرامستان‌های تهران انجام شود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه ساماندهی امور آرامستان ها امری مهم است، گفت: کار مطالعاتی برای ساماندهی به اتمام رسیده و ما آماده اجرا هستیم.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.