کد خبر: ۷۹۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
مدیر سازمان بهشت زهرا(س):
خال گفت: در حال حاضر آماده اجرای طرح ساماندهی امور آرامستان‌های شهرداری تهران هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت‌زهرا(س) در هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، با بیان اینکه شهر تهران 140 آرامستان دارد، اظهار کرد: از این تعداد 60 آرامستان در اختیار بهداشت زهرا(س) و 80 آرامستان در اختیار ذینفعان متعدد از جمله اوقاف و سازمان میراث فرهنگی است.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه ساماندهی این آرامستان باید توسط شهرداری انجام شود، بیان کرد:‌ تاکید بر این موضوع جای تقدیر دارد و امیدواریم این اقدام هر چه زودتر انجام شود.

خال تاکید کرد: باید تعامل خوبی بین نهادهای ذینفع از جمله سازمان اوقاف و میراث فرهنگی جهت ساماندهی آرامستان‌های تهران انجام شود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه ساماندهی امور آرامستان ها امری مهم است، گفت: کار مطالعاتی برای ساماندهی به اتمام رسیده و ما آماده اجرا هستیم.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.