کد خبر: ۷۹۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
مدیرکل استاندارد کرمانشاه:
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: تمام شهربازی‌های استان کرمانشاه دارای پروانه و تاییدیه استاندارد هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمودرضا نیازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۱۴ شهربازی در سطح استان کرمانشاه در راستای حفظ سلامت و ایمنی مردم و شهروندان تحت پوشش اداره کل استاندارد هستند.
وی افزود: در بازرسی ها انجام شده تمام تجهیزات شهربازی ها پروانه تاییدیه استاندارد و پروانه تاییدیه شهربازی ها دارند و آنهایی که پروانه گرفته‌اند به بهره‌بردار اعلام کرده‌ایم که پروانه را در محل دید عموم قرار دهند.
مدیرکل استاندرد استان کرمانشاه گفت: سال گذشته ۹۳۷ مورد بازرسی تجهیزات از پارک های محله و زمین های بازی انجام شده و به شهرداری مناطق نواقص را اعلام کرده‌ایم تا برای اصلاح تجهیزات اقدام کنند.
نیازی ضمن تاکید بر لزوم انجام بازرسی از زمین‌های بازی بیان داشت ما باید این تضمین را به شهروندانی که روزانه از این اماکن استفاده می کنند بدهیم که مشکلی برایشان پیش نمی‌آید.
وی در مورد وضعیت شهربازی کرمانشاه نیز اظهار داشت: ۱۶ مورد از تجهیزات این شهربازی گواهینامه دارند و مورد بهره برداری قرار گرفته اند، ۵ الی ۶ مورد از این تجهیزات اجازه بهره برداری ندارند و در حال استانداردسازی هستند تا زمانی که فرایند استاندارد سازی انجام نشود هرگونه استفاده غیر مجاز از این دستگاهها پلمب می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.