کد خبر: ۷۹۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
مدیرکل استاندارد کرمانشاه:
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: تمام شهربازی‌های استان کرمانشاه دارای پروانه و تاییدیه استاندارد هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمودرضا نیازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۱۴ شهربازی در سطح استان کرمانشاه در راستای حفظ سلامت و ایمنی مردم و شهروندان تحت پوشش اداره کل استاندارد هستند.
وی افزود: در بازرسی ها انجام شده تمام تجهیزات شهربازی ها پروانه تاییدیه استاندارد و پروانه تاییدیه شهربازی ها دارند و آنهایی که پروانه گرفته‌اند به بهره‌بردار اعلام کرده‌ایم که پروانه را در محل دید عموم قرار دهند.
مدیرکل استاندرد استان کرمانشاه گفت: سال گذشته ۹۳۷ مورد بازرسی تجهیزات از پارک های محله و زمین های بازی انجام شده و به شهرداری مناطق نواقص را اعلام کرده‌ایم تا برای اصلاح تجهیزات اقدام کنند.
نیازی ضمن تاکید بر لزوم انجام بازرسی از زمین‌های بازی بیان داشت ما باید این تضمین را به شهروندانی که روزانه از این اماکن استفاده می کنند بدهیم که مشکلی برایشان پیش نمی‌آید.
وی در مورد وضعیت شهربازی کرمانشاه نیز اظهار داشت: ۱۶ مورد از تجهیزات این شهربازی گواهینامه دارند و مورد بهره برداری قرار گرفته اند، ۵ الی ۶ مورد از این تجهیزات اجازه بهره برداری ندارند و در حال استانداردسازی هستند تا زمانی که فرایند استاندارد سازی انجام نشود هرگونه استفاده غیر مجاز از این دستگاهها پلمب می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.