کد خبر: ۷۹۷۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
مدیرکل استاندارد کرمانشاه:
مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: تمام شهربازی‌های استان کرمانشاه دارای پروانه و تاییدیه استاندارد هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمودرضا نیازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر ۱۴ شهربازی در سطح استان کرمانشاه در راستای حفظ سلامت و ایمنی مردم و شهروندان تحت پوشش اداره کل استاندارد هستند.
وی افزود: در بازرسی ها انجام شده تمام تجهیزات شهربازی ها پروانه تاییدیه استاندارد و پروانه تاییدیه شهربازی ها دارند و آنهایی که پروانه گرفته‌اند به بهره‌بردار اعلام کرده‌ایم که پروانه را در محل دید عموم قرار دهند.
مدیرکل استاندرد استان کرمانشاه گفت: سال گذشته ۹۳۷ مورد بازرسی تجهیزات از پارک های محله و زمین های بازی انجام شده و به شهرداری مناطق نواقص را اعلام کرده‌ایم تا برای اصلاح تجهیزات اقدام کنند.
نیازی ضمن تاکید بر لزوم انجام بازرسی از زمین‌های بازی بیان داشت ما باید این تضمین را به شهروندانی که روزانه از این اماکن استفاده می کنند بدهیم که مشکلی برایشان پیش نمی‌آید.
وی در مورد وضعیت شهربازی کرمانشاه نیز اظهار داشت: ۱۶ مورد از تجهیزات این شهربازی گواهینامه دارند و مورد بهره برداری قرار گرفته اند، ۵ الی ۶ مورد از این تجهیزات اجازه بهره برداری ندارند و در حال استانداردسازی هستند تا زمانی که فرایند استاندارد سازی انجام نشود هرگونه استفاده غیر مجاز از این دستگاهها پلمب می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.