کد خبر: ۷۹۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
فراهانی در درخواستی از ریاست شورا خواست از اعضای تیم ملی برای حضور در شورا دعوت شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، با درخواست از ریاست شورا اظهار کرد: باید از اعضای تیم ملی برای حضور در شورا دعوت شود.

وی با بیان اینکه افتخار آفرینی دلاور مردان تیم ملی فوتبال در جام جهانی شادی و نشاط مضاعفی به مردم ایران و تهران هدیه کرد، افزود: پیشنهاد می‌شود اعضا و سرمربی تیم ملی فوتبال با حضور در صحن شورای اسلامی شهر تهران مورد قدردانی نمایندگان مردم تهران در شورای شهر قرار گیرند.

عضو شورای شهر تهران گفت: خوب است در جلسه گزارشی از حمایت‌های سازمان ورزش شهرداری تهران از فوتبال حرفه‌ای و همگانی ارائه شود.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.