کد خبر: ۷۹۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
فراهانی در درخواستی از ریاست شورا خواست از اعضای تیم ملی برای حضور در شورا دعوت شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر تهران که امروز(سه‌شنبه) برگزار شد، با درخواست از ریاست شورا اظهار کرد: باید از اعضای تیم ملی برای حضور در شورا دعوت شود.

وی با بیان اینکه افتخار آفرینی دلاور مردان تیم ملی فوتبال در جام جهانی شادی و نشاط مضاعفی به مردم ایران و تهران هدیه کرد، افزود: پیشنهاد می‌شود اعضا و سرمربی تیم ملی فوتبال با حضور در صحن شورای اسلامی شهر تهران مورد قدردانی نمایندگان مردم تهران در شورای شهر قرار گیرند.

عضو شورای شهر تهران گفت: خوب است در جلسه گزارشی از حمایت‌های سازمان ورزش شهرداری تهران از فوتبال حرفه‌ای و همگانی ارائه شود.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.