کد خبر: ۷۹۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
رئیس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران:
رئیس شورای شهر تهران گفت: بنده تاکنون درخواستی از مجلس مبنی بر تحقیق و تفحص از شهرداری تهران نداشته‌ام، شاید اعضای دیگر چنین موضوعی را مطرح کرده باشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن هاشمی در حاشیه هفتاد و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران، ری و تجریش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز ساختار و شرح وظایف شورای معماری مناطق مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

وی‌ ادامه داد: لایحه خدمات بهشت‌زهرا نیز در جلسه امروز تصویب شد.

رئیس شورای شهر تهران افزود: در تهران حدود ۵۰ هزار فوت سالانه اتفاق می‌افتد که در بهشت‌زهرا ثبت می‌شود که از این تعداد ۲۵ هزار نفر در بهشت‌زهرا ماندگار می‌شود که از این بخش هم دفن ۲۲ هزار متوفی غالباً به صورت رایگان انجام می‌شود و ۱۰ تا ۱۲ هزار دفن نیز با به صورت پولی انجام می‌شود.

هاشمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه بنیاد تعاون سپاه هرگونه بدهی به شهرداری تهران را تکذیب کرده است، گفت: لازم نیست در این خصوص صحبتی انجام شود، اعداد و ارقام مشخص است و حسابرسی نیز شده است بنابراین باید شهرداری و بنیاد جلسه‌ای را برگزار کنند و در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

وی گفت: سازمان بازرسی کل کشور گزارشی را ارائه داده است که یکی از شرکت‌های وابسته به بنیاد به شهرداری تهران بدهکار است و معاونت مالی شهرداری نیز این موضوع را تأیید کرده است.

رئیس شورای شهر تهران افزود: بهتر است این‌گونه مسائل سیاسی نشود و این طلبی است که باید شهرداری دریافت کند.

هاشمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه مجلس موضوع تحقیق و تفحص را از شهرداری تهران مطرح کرده است، گفت: در این خصوص اطلاعی ندارم و بنده شخصاً از مجلس درخواستی در این باره نداشتم.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه چرا انتصابات به کندی پیش می‌رود، اضافه کرد: قطعاً تغییر و تحولات در مدیران ارشد اتفاق می‌افتد و باید به آقای افشانی نیز مهلتی داده شود تا مشخص شود که آیا می‌تواند با مدیران قبلی کار کند یا خیر.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.