کد خبر: ۷۹۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
اپلیکیشن «فرتاکسی ویژه مسافران» به‌صورت رایگان در اختیار شهروندان سمنانی قرار گرفته است تا با نصب آن روی موبایل خود نزدیکترین تاکسی به مسافر در اسرع وقت در مکان حاضر شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نرم‌افزار «فرتاکسی ویژۀ مسافران» برای جابه‌جایی شهروندان و خدمات‌رسانی آسان در زمان کمتر با کیفیت بهتر در عرصه حمل و نقل تهیه شده و هدف از اجرای آن افزایش سرعت در ارائۀ خدمات و کاهش هزینه است.

از بیش از هزار تاکسی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر سمنان در فاز اول طرح، بیش از ۳۰۰ دستگاه تاکسی شهری مجهز به سیستم تاکسی موبایل و همچنین ۷۰۰ دستگاه مجهز به پرداخت الکترونیکی وجه کرایه شده‌اند و به گفته مجید کاشی، سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان با توجه به استقبال شهروندان از این طرح، در آینده‌ای نزدیک تمام تاکسی‌های شهر سمنان به این سیستم مجهز می‌شوند.

کاشی گفته است نرخ کرایۀ تاکسی موبایل از کرایه تاکسی درون شهری بیشتر و از کرایۀ آژانس‌های تلفنی کمتر و نرخ کرایه آن به تصویب شورای اسلامی شهر سمنان رسیده است.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، حمل و نقل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.