کد خبر: ۷۹۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
اپلیکیشن «فرتاکسی ویژه مسافران» به‌صورت رایگان در اختیار شهروندان سمنانی قرار گرفته است تا با نصب آن روی موبایل خود نزدیکترین تاکسی به مسافر در اسرع وقت در مکان حاضر شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نرم‌افزار «فرتاکسی ویژۀ مسافران» برای جابه‌جایی شهروندان و خدمات‌رسانی آسان در زمان کمتر با کیفیت بهتر در عرصه حمل و نقل تهیه شده و هدف از اجرای آن افزایش سرعت در ارائۀ خدمات و کاهش هزینه است.

از بیش از هزار تاکسی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر سمنان در فاز اول طرح، بیش از ۳۰۰ دستگاه تاکسی شهری مجهز به سیستم تاکسی موبایل و همچنین ۷۰۰ دستگاه مجهز به پرداخت الکترونیکی وجه کرایه شده‌اند و به گفته مجید کاشی، سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان با توجه به استقبال شهروندان از این طرح، در آینده‌ای نزدیک تمام تاکسی‌های شهر سمنان به این سیستم مجهز می‌شوند.

کاشی گفته است نرخ کرایۀ تاکسی موبایل از کرایه تاکسی درون شهری بیشتر و از کرایۀ آژانس‌های تلفنی کمتر و نرخ کرایه آن به تصویب شورای اسلامی شهر سمنان رسیده است.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، حمل و نقل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.