کد خبر: ۷۹۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران نسبت به بی‌توجهی هیأت رئیسه شورا به طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه افزایش انتصابات جوانان تذکر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت نظری در جلسه علنی روز سه‌شنبه شورای شهر تهران با بیان اینکه ۱۹ اردیبهشت ماه طرحی به هیأت رئیسه با موضوع الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه افزایش انتصاب جوانان در پست‌های مدیریتی با ۱۴ امضا ارسال کردم که با قید یک فوریت اعلام وصول شد، اما در حال حاضر دو ماه و ۱۰ روز از ارائه این طرح گذشته، اما در دستور کار قرار نگرفته است.

وی ادامه داد: درحالی‌که طرح تعارض منافع که هفته گذشته امضاهایش جمع‌آوری شد، امروز در دستور جلسه قرار گرفته و این عدالت نیست. به نظر می‌آید حضور خانم آروین در هیأت رئیسه سبب شده است این طرح زودتر از طرح ما در دستور جلسه قرار گیرد.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به وی گفت: قرار بود هیأت رئیسه از شما برای توضیح طرحتان دعوت کند، اما تاکنون حضور نداشتید و من گمان کردم از این طرح منصرف شده‌اید.

نظری در پاسخ به وی اظهار کرد: من در خصوص این طرح اعلام عمومی کرده‌ام و ممکن است شائبه پیش بیاید که شورا با انتصاب جوانان مشکل دارد.

هاشمی به شوخی به وی گفت: چون اکثر اعضای شورا جوان نیستند، ممکن است این شائبه به وجود بیاید و شما نیز در جلسه امروز هیأت رئیسه برای توضیح طرح حاضر شوید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.