کد خبر: ۷۹۶۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶
رئیس کمیسیون مالی شورای شهر قزوین:
رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین گفت: ارائه خدمات رفاهی کارکنان شهرداری به منظور یکسان‌سازی ساماندهی شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فرج‌الله فصیحی‌رامندی در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین که در تالار اجتماعات این شورا برگزار شد، اظهار کرد: لایحه خدمات رفاهی کارکنان توسط شهرداری به شورا تقدیم و ابتدای سال 96 به تصویب رسیده است.

وی بیان کرد: باید همه در انجام همه مفاد این لایحه با یکدیگر هماهنگ و هم نظر باشند زیرا نمی‌توان برخی از موارد آن را انجام داده و موارد دیگر را عمل نکرد.

رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین اضافه کرد: کارکنان از شهرداری گله‌مند هستند و اظهار دارند چرا برخی از مفاد لایحه خدمات رفاهی کارکنان انجام می‌شود و برخی دیگر نمی‌شود.

این عضو شورا اظهار کرد: لایحه خدمات رفاهی کارکنان شهرداری به تصویب رسیده است تا از سلیقه‌ای عمل کردن در خدمات‌دهی به آنها جلوگیری شود.

وی اظهار کرد: اگر لایحه شیوه‌نامه خدمات رفاهی کارکنان نیاز به اصلاحیه دارد، شهرداری در قالب یک لایحه پیشنهادات خود را با هدف یکسان‌سازی ارائه این خدمات، به شورا ارائه دهد تا مورد تصویب قرار گیرد.

*حمایت شهرداری از صندوق حضرت ابوالفضل(ع)

در ادامه جلسه محسن حق‌شناس با اشاره به سالروز بزرگداشت علامه امینی بیان کرد: این علامه در بزرگداشت مقام امام علی(ع) اقدامات ارزنده و پسندیده‌ای انجام داده است.

وی با اشاره به سالروز حمله ددمنشانه ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران بیان کرد: در این حادثه سران استکبار تعدادی از هم‌وطنان را شهید کردند که این مهم بیانگر چهره واقعی دشمنان است.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به دستورالعمل رفاهی کارکنان شهرداری بیان کرد: این دستورالعمل نیاز به اصلاح و ویرایش دارد و باید مسؤولان شهرداری در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.

این عضو شورا اضافه کرد: مسؤولان شهرداری در دستورالعمل یاد شده به بازنشستگان توجه ویژه‌ای داشته باشند و برای تصویب شدن لایحه مربوطه را به شورا تقدیم کنند.

حق‌شناس با اشاره به اینکه نیازمندان برای گرفتن وام قرض‌الحسنه حضرت ابوالفضل(ع) به اعضای شورای اسلامی شهر قزوین مراجعه می‌کنند، بیان کرد: به دلیل اینکه تعداد آنها زیاد است و اعضا نیز براساس سهمیه اقدام می‌کنند نمی‌توانند همه آنها را به این صندوق معرفی کنند.

رئیس کمیسیون مالی و اقتصادی شورای اسلامی شهر قزوین ابراز کرد: باید شهرداری قزوین مساعدتی به صندوق حضرت ابوالفضل(ع) به منظور تقویت آن کند تا تعداد بیشتری از شهروندان قزوینی برای دریافت وام به این صندوق معرفی شوند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.