کد خبر: ۷۹۶۷۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۰
آسفالت‌ریزی ۳۵ کیلومتر از جاده اهر–کلیبر
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اهر با بیان اینکه روند احداث بزرگراه اهر - مشگین‌شهر آغاز شده است، گفت: ۳۵ کیلومتر از جاده اهر–کلیبر آسفالت‌ریزی شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قاسم قمری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به این‌که ایمن‌سازی محورهای مواصلاتی با اولویت راه‌های اصلی در شهرستان اهر آغاز شده است، اظهار داشت: شانه سازی راه‌ها، اصلاح شیب، نصب علائم راهنمایی و رانندگی، لکه‌گیری و روکش آسفالت در برخی از محورهای مواصلاتی این شهرستان انجام می‌گیرد.

وی از پایان نوسازی آسفالت محور اهر – کلیبر به طول ۳۵ کیلومتر خبر داد، افزود: ۳۵ کیلومتر از جاده اهر – کلیبر آسفالت‌ریزی شده و بنا داریم تا لکه‌گیری و روکش آسفالت جاده اهر – هوراند به طول ۱۳ کیلومتر را نیز آغاز کنیم.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اهر اضافه کرد: در سطح شهرستان اهر تنها یک نقطه حادثه‌خیز داشتیم که آن در کمربندی سه‌راهی روستای کقالق بود که برای رفع آن روشنایی تأمین و سرعت‌گیر و تابلوهای هشدار دهنده نیز نصب کرده‌ایم.

قمری، محورهای مواصلاتی اهر – مشکین‌شهر و اهر – کلیبر از جمله جاده‌های مستعد وقوع حوادث رانندگی عنوان کرد، یادآور شد: در این محورها با افزایش دید و ترانشه برداری در تلاشیم تا با حداقل امکاناتی که در اختیار داریم از وقوع حوادث رانندگی جلوگیری کنیم.

ریالی اعتبار به خط‌کشی راه‌های روستایی اهر تخصیص نیافته است

وی بابیان اینکه به‌زودی خط‌کشی راه‌های اصلی شهرستان اهر را آغاز می‌کنیم، گفت: متأسفانه در سال‌جاری حتی ریالی اعتبار به خط‌کشی راه‌های روستایی اهر تخصیص نیافته است لذا طبق توافقی که با فرمانداری اهر داشته‌ایم در صورتی که حمایت مالی از اداره راهداری صورت گیرد نسبت به خط‌کشی راه‌های روستایی اقدام می‌کنیم.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اهر همچنین از لکه‌گیری و اصلاح روکش آسفالت جاده اهر – مشگین‌شهر خبر داد، یادآور شد: به لحاظ این‌که پیمانکار اصلاح روکش آسفالت جاده اهر – مشگین‌شهر و آسفالت راه‌های روستایی این محور مشترک است بعد از اتمام راه‌های روستایی اصلاح آسفالت جاده مشکین‌شهر را شروع خواهد کرد.

قمری، حضور مستمر پلیس و نصب دوربین‌های کنترل سرعت را گامی در جهت کاهش حوادث رانندگی جاده اهر – مشگین‌شهر دانست، گفت: هرگونه حوادث رانندگی از سرعت غیرمجاز و سبقت غیرمجاز ناشی می‌شود وقتی رانندگان به خاطر اینکه جریمه نشوند مجبور می‌شوند تا به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه داشته باشند بر همین اساس پیشنهاد کرده‌ایم تا دوربین کنترل سرعت در این جاده نصب شود.

وی با تأکید بر اینکه مطالعات ۲۰ کیلومتر از بزرگراه اهر – مشگین‌شهر از سمت اهر به اتمام رسیده است، خاطرنشان کرد: روند احداث بزرگراه اهر – مشگین‌شهر از سمت شهرستان مشکین‌شهر آغاز شده و با پیگیری‌های نماینده اهر و هریس و طبق قول‌هایی که مسئولان استانی داده‌اند قرار است به‌زودی احداث این بزرگراه از سمت شهرستان اهر نیز شروع شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.