کد خبر: ۷۹۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
بخشدار مرکزی کهگیلویه خبر داد
بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: از سال 1392 تاکنون 55 روستای این بخش از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید شرمت‌الله حسینی‌پرور در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه، اظهار داشت: با همکاری بنیاد مسکن اقدامات خوبی در روستاهای بخش مرکزی انجام شده است.

بخشدار مرکزی کهگیلویه تصریح کرد: از سال 1392 تاکنون زیرسازی و بازسازی معابر در 55 روستای این بخش عملیاتی و معابر 21 روستا آسفالت شده است.

وی، از سنگفرش معابر،ایجاد کانال هدایت آب‌های سطحی و دیوار حایل،جدول‌گذاری در بسیاری از روستاها به عنوان نمونه‌هایی از عملکرد دولت نام برد.

حسینی‌پرور با اشاره به خدمات‌رسانی در زمینه گاز گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نگاه ویژه دولت به مناطق روستایی 55 روستاهای حومه شرقی و غربی دهدشت از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند و گازرسانی در دهستان دشمن‌زیاری هم در حال کار است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.