کد خبر: ۷۹۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
بخشدار مرکزی کهگیلویه خبر داد
بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: از سال 1392 تاکنون 55 روستای این بخش از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید شرمت‌الله حسینی‌پرور در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه، اظهار داشت: با همکاری بنیاد مسکن اقدامات خوبی در روستاهای بخش مرکزی انجام شده است.

بخشدار مرکزی کهگیلویه تصریح کرد: از سال 1392 تاکنون زیرسازی و بازسازی معابر در 55 روستای این بخش عملیاتی و معابر 21 روستا آسفالت شده است.

وی، از سنگفرش معابر،ایجاد کانال هدایت آب‌های سطحی و دیوار حایل،جدول‌گذاری در بسیاری از روستاها به عنوان نمونه‌هایی از عملکرد دولت نام برد.

حسینی‌پرور با اشاره به خدمات‌رسانی در زمینه گاز گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نگاه ویژه دولت به مناطق روستایی 55 روستاهای حومه شرقی و غربی دهدشت از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند و گازرسانی در دهستان دشمن‌زیاری هم در حال کار است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.