کد خبر: ۷۹۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
بخشدار مرکزی کهگیلویه خبر داد
بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: از سال 1392 تاکنون 55 روستای این بخش از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید شرمت‌الله حسینی‌پرور در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه، اظهار داشت: با همکاری بنیاد مسکن اقدامات خوبی در روستاهای بخش مرکزی انجام شده است.

بخشدار مرکزی کهگیلویه تصریح کرد: از سال 1392 تاکنون زیرسازی و بازسازی معابر در 55 روستای این بخش عملیاتی و معابر 21 روستا آسفالت شده است.

وی، از سنگفرش معابر،ایجاد کانال هدایت آب‌های سطحی و دیوار حایل،جدول‌گذاری در بسیاری از روستاها به عنوان نمونه‌هایی از عملکرد دولت نام برد.

حسینی‌پرور با اشاره به خدمات‌رسانی در زمینه گاز گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نگاه ویژه دولت به مناطق روستایی 55 روستاهای حومه شرقی و غربی دهدشت از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند و گازرسانی در دهستان دشمن‌زیاری هم در حال کار است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.