کد خبر: ۷۹۶۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
بخشدار مرکزی کهگیلویه خبر داد
بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: از سال 1392 تاکنون 55 روستای این بخش از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید شرمت‌الله حسینی‌پرور در گفت‌وگو با خبرنگاران در کهگیلویه، اظهار داشت: با همکاری بنیاد مسکن اقدامات خوبی در روستاهای بخش مرکزی انجام شده است.

بخشدار مرکزی کهگیلویه تصریح کرد: از سال 1392 تاکنون زیرسازی و بازسازی معابر در 55 روستای این بخش عملیاتی و معابر 21 روستا آسفالت شده است.

وی، از سنگفرش معابر،ایجاد کانال هدایت آب‌های سطحی و دیوار حایل،جدول‌گذاری در بسیاری از روستاها به عنوان نمونه‌هایی از عملکرد دولت نام برد.

حسینی‌پرور با اشاره به خدمات‌رسانی در زمینه گاز گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نگاه ویژه دولت به مناطق روستایی 55 روستاهای حومه شرقی و غربی دهدشت از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند و گازرسانی در دهستان دشمن‌زیاری هم در حال کار است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.