کد خبر: ۷۹۶۴۳
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۳
شرکت توزیع برق خراسان شمالی همزمان با توصیه به مشترکان برای صرفه‌جویی در مصرف برق، جدول قطعی احتمالی در خراسان شمالی را منتشر کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بر اساس برنامه زمان‌بندی قطعی احتمالی برق در شهرستان‌های مختلف خراسان شمالی توسط شرکت توزیع برق استان، برای مدیریت مصرف ۱۶ گروه مختلف از شهرها و قسمت‌های مختلف از ساعت ۱۱ ظهر الی ۱۹ به مدت یک ساعت احتمال خاموشی در مناطق اعلام‌شده وجود دارد.

شرکت توزیع برق خراسان شمالی صرفه‌جویی ۱۰ درصدی مشترکان برق را راهی برای جلوگیری یا کاهش میزان قطعی برق در خراسان شمالی اعلام کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.