کد خبر: ۷۹۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
مفاخریان گفت: املاکی که در محدوده امامزاده عبدالله(ع) هستند، می‌توانند پروانه ساخت بگیرند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی مفاخریان شهردار منطقه 9  با اشاره به لغو ممنوعیت ساخت در حریم امامزاده عبدالله(ع) اظهار کرد:از طریق پیگیری‌هایی که در حوزه شهرسازی داشتیم، موافقت کمیسیون ماده 5 را برای لغو ممنوعیت ساخت املاک در محدوده امامزاده عبدالله(ع) را گرفته‌ایم.
 
شهردار منطقه 9 تصریح کرد: املاکی که در آن محدوده هستند، می‌توانند پروانه ساخت بگیرند و هیچ محدودیتی برای ساخت بنا غیر از تجمیع املاک ندارند.
 
وی با بیان اینکه طرح مصوب شده، اما هنوز برای اجرا به شهرداری ابلاغ نشده است، تصریح کرد: در هفته جاری طرح برای شهرداری ابلاغ می‌شود و مردم می‌توانند نسبت به آن اقدام کنند.
 
مفاخریان با بیان اینکه با اجرای این طرح 50 پلاک ثبتی آزاد شده‌اند، گفت: مردم در این سال‌ها به خاطر عدم اجرای طرح توسعه امامزاده عبدالله(ع) بلاتکلیف بودند و انتظار داشتند شهرداری برای آن‌ها کاری انجام دهد.
 
شهردار منطقه 9 در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر این در حال تبدیل زمین‌های تملک شده بزرگراه یادگار جنوب به فضای سبز و پارکینگ‌های طبقاتی هستیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.