کد خبر: ۷۹۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
مفاخریان گفت: املاکی که در محدوده امامزاده عبدالله(ع) هستند، می‌توانند پروانه ساخت بگیرند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی مفاخریان شهردار منطقه 9  با اشاره به لغو ممنوعیت ساخت در حریم امامزاده عبدالله(ع) اظهار کرد:از طریق پیگیری‌هایی که در حوزه شهرسازی داشتیم، موافقت کمیسیون ماده 5 را برای لغو ممنوعیت ساخت املاک در محدوده امامزاده عبدالله(ع) را گرفته‌ایم.
 
شهردار منطقه 9 تصریح کرد: املاکی که در آن محدوده هستند، می‌توانند پروانه ساخت بگیرند و هیچ محدودیتی برای ساخت بنا غیر از تجمیع املاک ندارند.
 
وی با بیان اینکه طرح مصوب شده، اما هنوز برای اجرا به شهرداری ابلاغ نشده است، تصریح کرد: در هفته جاری طرح برای شهرداری ابلاغ می‌شود و مردم می‌توانند نسبت به آن اقدام کنند.
 
مفاخریان با بیان اینکه با اجرای این طرح 50 پلاک ثبتی آزاد شده‌اند، گفت: مردم در این سال‌ها به خاطر عدم اجرای طرح توسعه امامزاده عبدالله(ع) بلاتکلیف بودند و انتظار داشتند شهرداری برای آن‌ها کاری انجام دهد.
 
شهردار منطقه 9 در پایان خاطر نشان کرد: علاوه بر این در حال تبدیل زمین‌های تملک شده بزرگراه یادگار جنوب به فضای سبز و پارکینگ‌های طبقاتی هستیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.