کد خبر: ۷۹۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۹ از آغاز فعالیت ۱۰ پایگاه تابستانه از نیمه دوم تیرماه در مدارس نواحی پنجگانه این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حمید بهرامی با اشاره به اهمیت غنی‌سازی اوقات فراغت، رشد همه‌جانبه شخصیت دانش‌آموزان و استمرار فعالیت آموزشی و پرورشی در ایام تابستان گفت: با هدف ارتقای سطح دانش و بینش علمی، اجتماعی، تفریحی و ورزشی دانش‌آموزان پایگاه‌های اوقات فراغت تابستانی در مدارس این منطقه برپا می شود.
 
وی با تأکید بر شروع فعالیت‌های پایگاه تابستانه مدارس از ۲۰ تیر تا ۱۰ شهریور اظهارکرد: پایگاه‌های اوقات فراغت در مدارس شهید اناری، شهید شرافتی، شهدای گلریز، سیدالشهداء، مقداد، اوحدی، هدی، نمونه زمانی، هاشمی نژاد و اعتمادفر برپا خواهد شد.
 
بهرامی در تشریح برنامه‌های پیش‌بینی شده در این پایگاه‌ها گفت: اعزام به اردوهای تفریحی- آموزشی و تجربه اندوزی دانش آموزان، برگزاری کارگاه‌های آموزش شهروندی با اولویت موضوعی مهارت‌های زندگی در شهر و مهارت‌های حل مسأله و تصمیم گیری و آموزش «نه» گفتن، برگزاری مسابقات آموزشی، فرهنگی و ورزشی همراه با اهدای جوایز، اجرای تئاترهای آموزشی با موضوع حقوق و تکالیف شهروندی، تماشای فیلم‌های سینمایی و ... از فعالیت های اجرایی اداره آموزش های شهروندی در پایگاه های تابستانی مدارس این منطقه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.