کد خبر: ۷۹۶۳۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۹ از آغاز فعالیت ۱۰ پایگاه تابستانه از نیمه دوم تیرماه در مدارس نواحی پنجگانه این منطقه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حمید بهرامی با اشاره به اهمیت غنی‌سازی اوقات فراغت، رشد همه‌جانبه شخصیت دانش‌آموزان و استمرار فعالیت آموزشی و پرورشی در ایام تابستان گفت: با هدف ارتقای سطح دانش و بینش علمی، اجتماعی، تفریحی و ورزشی دانش‌آموزان پایگاه‌های اوقات فراغت تابستانی در مدارس این منطقه برپا می شود.
 
وی با تأکید بر شروع فعالیت‌های پایگاه تابستانه مدارس از ۲۰ تیر تا ۱۰ شهریور اظهارکرد: پایگاه‌های اوقات فراغت در مدارس شهید اناری، شهید شرافتی، شهدای گلریز، سیدالشهداء، مقداد، اوحدی، هدی، نمونه زمانی، هاشمی نژاد و اعتمادفر برپا خواهد شد.
 
بهرامی در تشریح برنامه‌های پیش‌بینی شده در این پایگاه‌ها گفت: اعزام به اردوهای تفریحی- آموزشی و تجربه اندوزی دانش آموزان، برگزاری کارگاه‌های آموزش شهروندی با اولویت موضوعی مهارت‌های زندگی در شهر و مهارت‌های حل مسأله و تصمیم گیری و آموزش «نه» گفتن، برگزاری مسابقات آموزشی، فرهنگی و ورزشی همراه با اهدای جوایز، اجرای تئاترهای آموزشی با موضوع حقوق و تکالیف شهروندی، تماشای فیلم‌های سینمایی و ... از فعالیت های اجرایی اداره آموزش های شهروندی در پایگاه های تابستانی مدارس این منطقه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.