کد خبر: ۷۹۶۳۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
پیرو انتشار کلیپی در فضای مجازی در خصوص تخریب اتاقک غیرمجاز ناایمن در منطقه ۲۰،روابط عمومی این منطقه براساس مستندات و اطلاعات موجود توضیحاتی را ارائه کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ۵خردادماه سال جاری، عوامل گشت ساختمانی ناحیه ۳ منطقه ۲۰ در حین گشت‌زنی، متوجه ساخت و ساز ناایمن داخل زمین‌های کشاورزی با کاربری فضای سبز می‌شوند که با توجه به ممانعت مالک مبنی بر ورود و بازدید از ملک، ضرورت رفع خطر از اتاقک و جمع آوری مستحدثات غیرمجاز ناایمن طی اخطاریه‌ای صادر و به مالک ابلاغ می‌شود.
 
باتوجه به بی‌توجهی مالک به اخطارهای کتبی و شفاهی مکرر و رفع نکردن بنای غیرمجاز ناایمن و خطرساز، مستند به بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری، دستور معاضدت قضایی اخذ و به مالک ابلاغ می شود.
 
 به علت بی‌توجهی او و اصرار به حفظ بنای خلاف، ناایمن و خطرساز، عوامل ناحیه ۳ منطقه ۲۰ در معیت مامورین کلانتری ۱۶۸ سیزده آبان با توجه به تصریح قانون مبنی بر حفظ شهر از خطر همچنین رفع خطر از بناها و دیوارهای شکسته و خطرناک توسط شهرداری‌ها، به محل اعزام می‌شوند که مالک و فرزندان جوسازی و توهین و فحاشی به عوامل ناحیه ۳ می‌کنند. مراتب نیز توسط ماموران کلانتری ۱۶۸ صورت جلسه شده است.
 
پس از آن فرزندان مالک، ضمن تخریب قسمتی از اتاقک، از رفع خطر کامل خودداری و درخواست اعطای مهلت جهت اخذ مجوز کردند که به منظور مساعدت با آنان، چهار روز فرصت داده می‌شود و مالک به‌طور کتبی متعهد می‌شود پس از انقضای مهلت نسبت به رفع کامل خطر اقدام کند و در صورت عدم اقدام و عدم رفع خطر کامل، به عوامل شهرداری اذن قانونی جهت تخریب مستحدثات رفع خطر از اتاقک داده می‌شود و حق اعتراض و ممانعتی را از خود سلب و ساقط می‌کنند.
 
 پس از اتمام مهلت همچنین عدم ارائه مجوز لازم توسط مالک، در تاریخ  ۱۳تیرماه سال جاری و ۳ روز بیشتر از مهلت داده می‌شود عوامل ناحیه ۳ به محل اعزام می‌شوند که فرزندان مالک مبادرت به جوسازی، توهین، فحاشی و ضرب و شتم عوامل ناحیه ۳ منطقه ۲۰ و اقدام به تخریب خودروهای شهرداری می‌کنند که پرونده‌ای نیز در این خصوص تشکیل شده است.
 
به گزارش سایت «شهرنوشت» به نقل از روابط عمومی منطقه ۲۰ مالک ضمن صحنه سازی و حاضر کردن اشخاصی که مالک آن نبوده و از خانواده های معظم شهدا نیز نیستند، اقدام به انتشار فیلم خلاف واقع و نشر اکاذیب و تشویش اذعان عمومی در فضای مجازی کرده که در این خصوص پیگیری قضایی در دستور کار شهرداری منطقه ۲۰ قرار گرفته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.