کد خبر: ۷۹۶۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
شهردار منطقه 21 خبر داد
رحمانی گفت: شهرداری می‌تواند مشوق‌هایی برای انتقال ادارات به غرب تهران ایجاد کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسن رحمانی شهردار منطقه 21  در خصوص برنامه ریزی شهرداری برای انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران اظهار کرد: این موضوع از وظایف شهرداری نیست، اما شهرداری می‌تواند مشوق‌هایی را برای کمک به انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران ایجاد کند.
 
وی در ادامه با اشاره به وجود زمین‌های بایر در منطقه 21، گفت: این زمین‌ها به عنوان یک فرصت در منطقه محسوب می‌شوند، به نحوی که بخش خصوصی برای احداث مجموعه‌های اداری و خدماتی در زمین‌های ذخیره تشویق می‌شوند.
 
رحمانی در ادامه از ساخت اولین هتل در منطقه 21 خبر داد و گفت: مجوز احداث اولین هتل در این منطقه در حال صدور است و در کمیسیون ماده 5 تلاش می‌کنیم تا برای ایجاد توازن در ترافیک، بسیاری از مجموعه‌ها و دفاتر اداری را به غرب تهران انتقال دهیم.
 
گفتنی است؛ در غرب تهران ادارات زیادی احداث نشده و همین عامل باعث شده است که ترافیک‌های سنگین در شرق تهران ایجاد شود؛ انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران می‌تواند راه چاره‌ای برای ایجاد توازن ترافیکی و کاهش آلودگی هوا باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.