کد خبر: ۷۹۶۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
شهردار منطقه 21 خبر داد
رحمانی گفت: شهرداری می‌تواند مشوق‌هایی برای انتقال ادارات به غرب تهران ایجاد کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسن رحمانی شهردار منطقه 21  در خصوص برنامه ریزی شهرداری برای انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران اظهار کرد: این موضوع از وظایف شهرداری نیست، اما شهرداری می‌تواند مشوق‌هایی را برای کمک به انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران ایجاد کند.
 
وی در ادامه با اشاره به وجود زمین‌های بایر در منطقه 21، گفت: این زمین‌ها به عنوان یک فرصت در منطقه محسوب می‌شوند، به نحوی که بخش خصوصی برای احداث مجموعه‌های اداری و خدماتی در زمین‌های ذخیره تشویق می‌شوند.
 
رحمانی در ادامه از ساخت اولین هتل در منطقه 21 خبر داد و گفت: مجوز احداث اولین هتل در این منطقه در حال صدور است و در کمیسیون ماده 5 تلاش می‌کنیم تا برای ایجاد توازن در ترافیک، بسیاری از مجموعه‌ها و دفاتر اداری را به غرب تهران انتقال دهیم.
 
گفتنی است؛ در غرب تهران ادارات زیادی احداث نشده و همین عامل باعث شده است که ترافیک‌های سنگین در شرق تهران ایجاد شود؛ انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران می‌تواند راه چاره‌ای برای ایجاد توازن ترافیکی و کاهش آلودگی هوا باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.