کد خبر: ۷۹۶۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
شهردار منطقه 21 خبر داد
رحمانی گفت: شهرداری می‌تواند مشوق‌هایی برای انتقال ادارات به غرب تهران ایجاد کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسن رحمانی شهردار منطقه 21  در خصوص برنامه ریزی شهرداری برای انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران اظهار کرد: این موضوع از وظایف شهرداری نیست، اما شهرداری می‌تواند مشوق‌هایی را برای کمک به انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران ایجاد کند.
 
وی در ادامه با اشاره به وجود زمین‌های بایر در منطقه 21، گفت: این زمین‌ها به عنوان یک فرصت در منطقه محسوب می‌شوند، به نحوی که بخش خصوصی برای احداث مجموعه‌های اداری و خدماتی در زمین‌های ذخیره تشویق می‌شوند.
 
رحمانی در ادامه از ساخت اولین هتل در منطقه 21 خبر داد و گفت: مجوز احداث اولین هتل در این منطقه در حال صدور است و در کمیسیون ماده 5 تلاش می‌کنیم تا برای ایجاد توازن در ترافیک، بسیاری از مجموعه‌ها و دفاتر اداری را به غرب تهران انتقال دهیم.
 
گفتنی است؛ در غرب تهران ادارات زیادی احداث نشده و همین عامل باعث شده است که ترافیک‌های سنگین در شرق تهران ایجاد شود؛ انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران می‌تواند راه چاره‌ای برای ایجاد توازن ترافیکی و کاهش آلودگی هوا باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

انتقاد تند عضو شورا از انتصاب شبانه افشانی

رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران به انتصابات شهردار تهران واکنش نشان داد.
افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

افشانی امروز شهرداری را ترک می کند

مشاور پارلمانی شهردار تهران با بیان اینکه طبق قانون 26 آبان ماه باید بازنشستگان محل کار خود را ترک کنند، گفت:‌محمدعلی افشانی شهردار تهران امروز بهشت را ترک می‌کند.