کد خبر: ۷۹۶۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
شهردار منطقه 21 خبر داد
رحمانی گفت: شهرداری می‌تواند مشوق‌هایی برای انتقال ادارات به غرب تهران ایجاد کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسن رحمانی شهردار منطقه 21  در خصوص برنامه ریزی شهرداری برای انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران اظهار کرد: این موضوع از وظایف شهرداری نیست، اما شهرداری می‌تواند مشوق‌هایی را برای کمک به انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران ایجاد کند.
 
وی در ادامه با اشاره به وجود زمین‌های بایر در منطقه 21، گفت: این زمین‌ها به عنوان یک فرصت در منطقه محسوب می‌شوند، به نحوی که بخش خصوصی برای احداث مجموعه‌های اداری و خدماتی در زمین‌های ذخیره تشویق می‌شوند.
 
رحمانی در ادامه از ساخت اولین هتل در منطقه 21 خبر داد و گفت: مجوز احداث اولین هتل در این منطقه در حال صدور است و در کمیسیون ماده 5 تلاش می‌کنیم تا برای ایجاد توازن در ترافیک، بسیاری از مجموعه‌ها و دفاتر اداری را به غرب تهران انتقال دهیم.
 
گفتنی است؛ در غرب تهران ادارات زیادی احداث نشده و همین عامل باعث شده است که ترافیک‌های سنگین در شرق تهران ایجاد شود؛ انتقال بعضی از ادارات به غرب تهران می‌تواند راه چاره‌ای برای ایجاد توازن ترافیکی و کاهش آلودگی هوا باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.