کد خبر: ۷۹۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
مسابقات دوچرخه سواری بازنشستگان شهرداری تهران در ۲بخش مردان و زنان، با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در برگزاری این دوره از مسابقات بیش از ۲۲۵ نفر شرکت کرده بودند که در ۵ گروه سنی، زیر ۵۶ سال، ۵۶ تا ۵۸ سال، ۵۹ تا ۶۰ سال، ۶۱ تا ۶۴ سال و ۶۵ سال به بالا با یکدیگر رقابت کردند.
 
در گروه سنی زیر ۵۶ سال که با حضور ۴۰ نفر برگزار شد که در این گروه سنی احمد مژگانی در جایگاه نخست قرار گرفت، محمد علی شیخان و موسی مصطفوی در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
 
در رقابت‌های گروه سنی ۵۶ تا ۵۸ سال که با حضور ۴۰ نفر برگزار شد، محمدرضا ملکی مقام اول، محمد رضا بداغی مقام دوم و محمد رضا صامت به مقام سومی رسیدند.
 
در گروه سنی ۵۹ تا ۶۰ سال رقابت‌ها بین ۲۵ شرکت کننده برگزار شد که در این مسابقات با حضور ۲۲ شرکت کننده، علی خیاطی توانست به مقام اول برسد و در ادامه موسی حیدری مقام دوم و خسرو مسعودیان پور به مقام سوم دست پیدا کردند.
 
اما در در گروه سنی ۶۱ تا ۶۴ سال به بالا، عطا الله شیشه، بهروز سلمانزاده و رستم بروجردی مقام اول، مقام دوم و مقام سومی این گروه از رقابت‌ها را از آن خود کردند.
 
در آخرین رده سنی مردان رکاب زن نیز که به بالای ۶۵ سال اختصاص داشت مهدی بشارتی، جلال راشدی و حسین حسین پور به ترتیب نفرات برتر به خود اختصاص دادند.
 
بخش دوچرخه سواری زنان در پنجمین المپیاد ورزشی که با دو گروه سنی زیر ۵۲ سال و بالای ۵۲ سال برگزار شد، در گروه سنی زیر ۵۲ سال به ترتیب معصومه داودی، معصومه اکبری و مهین اشرف گنجوی توانستند مقام‌های اول تا سوم را کسب کنند.
 
در رقابت‌های گروه سنی ۵۲ سال به بالا روح انگیز صفر دوست مقام اول، معصومه مرادی نسب مقام دوم، مریم کیان ثابت مقام سوم این رده سنی را کسب کردند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.