کد خبر: ۷۹۶۲۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
مسابقات دوچرخه سواری بازنشستگان شهرداری تهران در ۲بخش مردان و زنان، با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در برگزاری این دوره از مسابقات بیش از ۲۲۵ نفر شرکت کرده بودند که در ۵ گروه سنی، زیر ۵۶ سال، ۵۶ تا ۵۸ سال، ۵۹ تا ۶۰ سال، ۶۱ تا ۶۴ سال و ۶۵ سال به بالا با یکدیگر رقابت کردند.
 
در گروه سنی زیر ۵۶ سال که با حضور ۴۰ نفر برگزار شد که در این گروه سنی احمد مژگانی در جایگاه نخست قرار گرفت، محمد علی شیخان و موسی مصطفوی در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
 
در رقابت‌های گروه سنی ۵۶ تا ۵۸ سال که با حضور ۴۰ نفر برگزار شد، محمدرضا ملکی مقام اول، محمد رضا بداغی مقام دوم و محمد رضا صامت به مقام سومی رسیدند.
 
در گروه سنی ۵۹ تا ۶۰ سال رقابت‌ها بین ۲۵ شرکت کننده برگزار شد که در این مسابقات با حضور ۲۲ شرکت کننده، علی خیاطی توانست به مقام اول برسد و در ادامه موسی حیدری مقام دوم و خسرو مسعودیان پور به مقام سوم دست پیدا کردند.
 
اما در در گروه سنی ۶۱ تا ۶۴ سال به بالا، عطا الله شیشه، بهروز سلمانزاده و رستم بروجردی مقام اول، مقام دوم و مقام سومی این گروه از رقابت‌ها را از آن خود کردند.
 
در آخرین رده سنی مردان رکاب زن نیز که به بالای ۶۵ سال اختصاص داشت مهدی بشارتی، جلال راشدی و حسین حسین پور به ترتیب نفرات برتر به خود اختصاص دادند.
 
بخش دوچرخه سواری زنان در پنجمین المپیاد ورزشی که با دو گروه سنی زیر ۵۲ سال و بالای ۵۲ سال برگزار شد، در گروه سنی زیر ۵۲ سال به ترتیب معصومه داودی، معصومه اکبری و مهین اشرف گنجوی توانستند مقام‌های اول تا سوم را کسب کنند.
 
در رقابت‌های گروه سنی ۵۲ سال به بالا روح انگیز صفر دوست مقام اول، معصومه مرادی نسب مقام دوم، مریم کیان ثابت مقام سوم این رده سنی را کسب کردند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.