کد خبر: ۷۹۶۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از تلاش برای رفع هرچه سریعتر معارضات تاسیساتی پروژه احداث تونل- زیرگذر اتصال خیابان استاد معین به خیابان شهید اکبری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احسان نوش آبادی ضمن اعلام خبر فوق افزود: در حال حاضر عملیات رفع معارض لوله آب 300 میلی متر و شبکه مخابرات در بخش جنوبی پروژه در حال انجام است تا شرایط احداث دال بتنی مربوط به زیرگذر خیابان استادمعین فراهم شود.

وی با بیان اینکه احداث سقف زیرگذر در جبهه جنوبی پروژه با موانع اجرایی دیگری نیز مواجه است، یادآور شد: لوله آب 700 میلی متر و شبکه برق از دیگر تاسیساتی است که باید پیش از اجرای سقف زیرگذر در خیابان استادمعین جابجا شوند.

تلاش برای رفع معارضات تاسیساتی پروژه احداث تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد معین در حالی آغاز شده که قرار است بخش نخست نقشه های اجرایی این پروژه ظرف روزهای آینده به دست اندرکاران کارگاه پروژه ابلاغ شود؛ نقشه هایی که حاصل بازنگری در طرح موجود و تصمیم به عبور تونلی از عرض خیابان آزادی است.

گفتنی است؛ با بهره برداری از این پروژه تونلی ضمن افزایش ظرفیت معابر شمالی- جنوبی منطقه، از ترافیک کندروهای خیابان آزادی کاسته شده و وضعیت تردد در مسیرهای امتداد بزرگراه یادگارامام(ره) بهبود می یابد. برقراری ارتباط خیابان استاد معین با محلات شمال خیابان آزادی، سبب خروج این معبر حمل و نقلی از بن بست موجود شده و به این ترتیب رفت و آمد میان محلات مناطق 2 و 9 شهرداری تهران تسهیل خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.