کد خبر: ۷۹۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
عضو شورای شهر تهران برای ارائه آموزش‌های تخصصی به مددجویان در سراهای محله اعلام آمادگی کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، خطاب به سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه امیدوارم روزی برسد که کمیته امداد جمع شود و همه افراد از طریق کارآفرینی امور خود را بگذرانند، اظهار کرد: توقع داریم با همکاری یکدیگر 350 ساختمان سرای محله را برای آموزش تخصصی مددجویان در اختیار کمیته امداد بگذاریم.

وی با بیان اینکه به جای ماهی دادن باید ماهی گرفتن را به افراد بیاموزیم، گفت: از طریق آموزش‌های تخصصی می‌توان مددجویان را در این زمینه تربیت کرد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به زیبا‌سازی این منظر که یکی از مسئولیت‌های شهرداری تهران است، گفت: با همکاری کمیته امداد می‌توان پیام‌های هنری و جدیدی در خصوص جذب مشارکت‌های مردمی و یاری رساندن به همراه در سطح شهر ایجاد کرد.

فراهانی افزود: باید بحث برپایی بازارچه‌های نیکوکاری نیز پیگیری شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.