کد خبر: ۷۹۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
عضو شورای شهر تهران برای ارائه آموزش‌های تخصصی به مددجویان در سراهای محله اعلام آمادگی کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، خطاب به سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه امیدوارم روزی برسد که کمیته امداد جمع شود و همه افراد از طریق کارآفرینی امور خود را بگذرانند، اظهار کرد: توقع داریم با همکاری یکدیگر 350 ساختمان سرای محله را برای آموزش تخصصی مددجویان در اختیار کمیته امداد بگذاریم.

وی با بیان اینکه به جای ماهی دادن باید ماهی گرفتن را به افراد بیاموزیم، گفت: از طریق آموزش‌های تخصصی می‌توان مددجویان را در این زمینه تربیت کرد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به زیبا‌سازی این منظر که یکی از مسئولیت‌های شهرداری تهران است، گفت: با همکاری کمیته امداد می‌توان پیام‌های هنری و جدیدی در خصوص جذب مشارکت‌های مردمی و یاری رساندن به همراه در سطح شهر ایجاد کرد.

فراهانی افزود: باید بحث برپایی بازارچه‌های نیکوکاری نیز پیگیری شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.