کد خبر: ۷۹۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
عضو شورای شهر تهران برای ارائه آموزش‌های تخصصی به مددجویان در سراهای محله اعلام آمادگی کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، خطاب به سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه امیدوارم روزی برسد که کمیته امداد جمع شود و همه افراد از طریق کارآفرینی امور خود را بگذرانند، اظهار کرد: توقع داریم با همکاری یکدیگر 350 ساختمان سرای محله را برای آموزش تخصصی مددجویان در اختیار کمیته امداد بگذاریم.

وی با بیان اینکه به جای ماهی دادن باید ماهی گرفتن را به افراد بیاموزیم، گفت: از طریق آموزش‌های تخصصی می‌توان مددجویان را در این زمینه تربیت کرد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به زیبا‌سازی این منظر که یکی از مسئولیت‌های شهرداری تهران است، گفت: با همکاری کمیته امداد می‌توان پیام‌های هنری و جدیدی در خصوص جذب مشارکت‌های مردمی و یاری رساندن به همراه در سطح شهر ایجاد کرد.

فراهانی افزود: باید بحث برپایی بازارچه‌های نیکوکاری نیز پیگیری شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.