کد خبر: ۷۹۶۰۵
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
عضو شورای شهر تهران برای ارائه آموزش‌های تخصصی به مددجویان در سراهای محله اعلام آمادگی کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در هفتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران که امروز(یکشنبه) برگزار شد، خطاب به سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه امیدوارم روزی برسد که کمیته امداد جمع شود و همه افراد از طریق کارآفرینی امور خود را بگذرانند، اظهار کرد: توقع داریم با همکاری یکدیگر 350 ساختمان سرای محله را برای آموزش تخصصی مددجویان در اختیار کمیته امداد بگذاریم.

وی با بیان اینکه به جای ماهی دادن باید ماهی گرفتن را به افراد بیاموزیم، گفت: از طریق آموزش‌های تخصصی می‌توان مددجویان را در این زمینه تربیت کرد.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به زیبا‌سازی این منظر که یکی از مسئولیت‌های شهرداری تهران است، گفت: با همکاری کمیته امداد می‌توان پیام‌های هنری و جدیدی در خصوص جذب مشارکت‌های مردمی و یاری رساندن به همراه در سطح شهر ایجاد کرد.

فراهانی افزود: باید بحث برپایی بازارچه‌های نیکوکاری نیز پیگیری شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.