کد خبر: ۷۹۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰
معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری کرج:
معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری كرج گفت: دستمزدهای معوقه کارگران منطقه پنج شهرداری کرج به‌زودی پرداخت خواهد شد و پیگیر رفع مشکل عدم پرداخت دستمزدها هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میثم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان البرز در کرج با اشاره به مشکلات خیابان یاسر ٨ و مطالبات مردمی در این منطقه، گفت: صاحبان اراضی غرب خیابان یاسر هشت مدتی پیش اقدام به دریافت پروانه ساخت کرده‌اند و مقرر شد در راستای مسکن‌سازی در این منطقه اقدام کنند.

وی با اشاره به سازه‌هایی که نیمه‌کاره در این منطقه رهاشده است، بیان کرد: پیگیری ما برای رهایی این ساختمان‌ها ادامه خواهد داشت و سعی می‌کنیم که این مشکل به‌زودی رفع شود.

معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری کرج، ادامه داد: با توجه به افزایش تعداد زمین‌های خالی در خیابان یاسر هشت، برنامه جدول کاری و آسفالت آن منطقه در دستور کار قرارگرفته است.

حسینی تصریح کرد: با پیمانکارانی که به اخطارهای شهرداری توجهی ندارند و ساخت غیراصولی خود را ادامه می‌دهند برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری کرج عنوان کرد: دستمزدهای معوقه کارگران منطقه پنج شهرداری کرج به‌زودی پرداخت خواهد شد و پیگیر رفع مشکل عدم پرداخت دستمزدها هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، شهرداری ، البرز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.