کد خبر: ۷۹۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰
معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری کرج:
معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری كرج گفت: دستمزدهای معوقه کارگران منطقه پنج شهرداری کرج به‌زودی پرداخت خواهد شد و پیگیر رفع مشکل عدم پرداخت دستمزدها هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میثم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان البرز در کرج با اشاره به مشکلات خیابان یاسر ٨ و مطالبات مردمی در این منطقه، گفت: صاحبان اراضی غرب خیابان یاسر هشت مدتی پیش اقدام به دریافت پروانه ساخت کرده‌اند و مقرر شد در راستای مسکن‌سازی در این منطقه اقدام کنند.

وی با اشاره به سازه‌هایی که نیمه‌کاره در این منطقه رهاشده است، بیان کرد: پیگیری ما برای رهایی این ساختمان‌ها ادامه خواهد داشت و سعی می‌کنیم که این مشکل به‌زودی رفع شود.

معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری کرج، ادامه داد: با توجه به افزایش تعداد زمین‌های خالی در خیابان یاسر هشت، برنامه جدول کاری و آسفالت آن منطقه در دستور کار قرارگرفته است.

حسینی تصریح کرد: با پیمانکارانی که به اخطارهای شهرداری توجهی ندارند و ساخت غیراصولی خود را ادامه می‌دهند برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری کرج عنوان کرد: دستمزدهای معوقه کارگران منطقه پنج شهرداری کرج به‌زودی پرداخت خواهد شد و پیگیر رفع مشکل عدم پرداخت دستمزدها هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، شهرداری ، البرز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.