کد خبر: ۷۹۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۰
معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری کرج:
معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری كرج گفت: دستمزدهای معوقه کارگران منطقه پنج شهرداری کرج به‌زودی پرداخت خواهد شد و پیگیر رفع مشکل عدم پرداخت دستمزدها هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میثم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگاران استان البرز در کرج با اشاره به مشکلات خیابان یاسر ٨ و مطالبات مردمی در این منطقه، گفت: صاحبان اراضی غرب خیابان یاسر هشت مدتی پیش اقدام به دریافت پروانه ساخت کرده‌اند و مقرر شد در راستای مسکن‌سازی در این منطقه اقدام کنند.

وی با اشاره به سازه‌هایی که نیمه‌کاره در این منطقه رهاشده است، بیان کرد: پیگیری ما برای رهایی این ساختمان‌ها ادامه خواهد داشت و سعی می‌کنیم که این مشکل به‌زودی رفع شود.

معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری کرج، ادامه داد: با توجه به افزایش تعداد زمین‌های خالی در خیابان یاسر هشت، برنامه جدول کاری و آسفالت آن منطقه در دستور کار قرارگرفته است.

حسینی تصریح کرد: با پیمانکارانی که به اخطارهای شهرداری توجهی ندارند و ساخت غیراصولی خود را ادامه می‌دهند برخورد جدی و قانونی خواهد شد.

معاون خدمات شهری منطقه پنج شهرداری کرج عنوان کرد: دستمزدهای معوقه کارگران منطقه پنج شهرداری کرج به‌زودی پرداخت خواهد شد و پیگیر رفع مشکل عدم پرداخت دستمزدها هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، شهرداری ، البرز
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.