کد خبر: ۷۹۵۵۷
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در آسمان نیمه جنوبی استان شاهد رشد ابر خواهیم بود و شرایط برای رگبار پراکنده باران در این مناطق فراهم است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی ملاشاهی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های همدیدی و آینده نگری هواشناسی آسمان نیمه جنوبی استان سیستان و بلوچستان در بعد از ظهر شاهد رشد ابر خواهد بود و شرایط برای رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و تندباد موقتی در ارتفاعات جنوبی استان فراهم است.

وی افزود: همچنین از روز دوشنبه، صبح ها در شهرهای شمالی سیستان و بلوچستان وزش باد به طور موقتی شدید است که در برخی نقاط منجر به خیزش گردوخاک می شود.

کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: فردا نیز در نواحی مرکزی و نیمه جنوبی استان وزش باد متوسط در برخی نقاط دید افقی را کاهش خواهد داد.

وی گفت: همچنین از نظر دمایی نیز تا اواسط هفته روند افزایش نسبی دمای هوا در سطح استان سیستان و بلوچستان ادامه دارد.

ملاشاهی با اشاره به اینکه طی این مدت دریای عمان مواج و متلاطم است، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته زاهدان با حداقل دمای ۱۹ درجه سانتی‌گراد و دلگان با حداکثر دمای ۴۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب خنکترین و گرمترین شهرهای استان بودند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.