کد خبر: ۷۹۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان:
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: سال گذشته ۱۵۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان واریز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرحیدر رضوی با بیان اینکه با توجه به اطلاعاتی که در زمینه خرید و فروش در سیستم‌های مربوط داریم، افزود: تعداد ۷۲ پرونده از مودیان که در سال‌های ۱۳۹۳؛ ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ بود؛ جمعا مبلغ ۲۵۶ میلیون تومان پرداخت کرده بودند؛ که با بررسی انجام شده به مبلغ ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برگه متمم برای آنها صادر شد.

وی در ادامه به مبلغ پرداختی از سوی اداره کل امور مالیاتی استان به حساب شهرداری‌ها اشاره کرد و افزود: در سال ۱۳۹۵ مبلغ ۱۴۲ میلیارد تومان و سال قبل ۱۵۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان واریز شد.

رضوی  افزود: سال گذشته ۲ هزار و ۸۹ فقره از پرونده‌های مالیاتی اقشار ضعیف جامعه که در سال ۱۳۹۴ مشمول مالیات بوده‌اند را معاف کردیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: در سال گذشته تعداد ۱۱ هزار و ۹۹۸ مورد توافق ۲۳۸ توسط روسای ادارات امور مالیاتی شهرستان‌ها انجام شده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۲۴ مورد به اشخاص حقیقی و ۹۷۴ مورد مربوط به اشخاص حقوقی است.

 رضوی افزود:  در حال حاضر  ۶۷ هزار ۵۶ پرونده  اشخاص حقیقی  و۷ هزار و ۹۴۹ پرونده حقوقی در استان وجود دارد .


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.