کد خبر: ۷۹۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان:
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: سال گذشته ۱۵۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان واریز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرحیدر رضوی با بیان اینکه با توجه به اطلاعاتی که در زمینه خرید و فروش در سیستم‌های مربوط داریم، افزود: تعداد ۷۲ پرونده از مودیان که در سال‌های ۱۳۹۳؛ ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ بود؛ جمعا مبلغ ۲۵۶ میلیون تومان پرداخت کرده بودند؛ که با بررسی انجام شده به مبلغ ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برگه متمم برای آنها صادر شد.

وی در ادامه به مبلغ پرداختی از سوی اداره کل امور مالیاتی استان به حساب شهرداری‌ها اشاره کرد و افزود: در سال ۱۳۹۵ مبلغ ۱۴۲ میلیارد تومان و سال قبل ۱۵۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان واریز شد.

رضوی  افزود: سال گذشته ۲ هزار و ۸۹ فقره از پرونده‌های مالیاتی اقشار ضعیف جامعه که در سال ۱۳۹۴ مشمول مالیات بوده‌اند را معاف کردیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: در سال گذشته تعداد ۱۱ هزار و ۹۹۸ مورد توافق ۲۳۸ توسط روسای ادارات امور مالیاتی شهرستان‌ها انجام شده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۲۴ مورد به اشخاص حقیقی و ۹۷۴ مورد مربوط به اشخاص حقوقی است.

 رضوی افزود:  در حال حاضر  ۶۷ هزار ۵۶ پرونده  اشخاص حقیقی  و۷ هزار و ۹۴۹ پرونده حقوقی در استان وجود دارد .


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.