کد خبر: ۷۹۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان:
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: سال گذشته ۱۵۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان واریز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرحیدر رضوی با بیان اینکه با توجه به اطلاعاتی که در زمینه خرید و فروش در سیستم‌های مربوط داریم، افزود: تعداد ۷۲ پرونده از مودیان که در سال‌های ۱۳۹۳؛ ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ بود؛ جمعا مبلغ ۲۵۶ میلیون تومان پرداخت کرده بودند؛ که با بررسی انجام شده به مبلغ ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برگه متمم برای آنها صادر شد.

وی در ادامه به مبلغ پرداختی از سوی اداره کل امور مالیاتی استان به حساب شهرداری‌ها اشاره کرد و افزود: در سال ۱۳۹۵ مبلغ ۱۴۲ میلیارد تومان و سال قبل ۱۵۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان واریز شد.

رضوی  افزود: سال گذشته ۲ هزار و ۸۹ فقره از پرونده‌های مالیاتی اقشار ضعیف جامعه که در سال ۱۳۹۴ مشمول مالیات بوده‌اند را معاف کردیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: در سال گذشته تعداد ۱۱ هزار و ۹۹۸ مورد توافق ۲۳۸ توسط روسای ادارات امور مالیاتی شهرستان‌ها انجام شده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۲۴ مورد به اشخاص حقیقی و ۹۷۴ مورد مربوط به اشخاص حقوقی است.

 رضوی افزود:  در حال حاضر  ۶۷ هزار ۵۶ پرونده  اشخاص حقیقی  و۷ هزار و ۹۴۹ پرونده حقوقی در استان وجود دارد .


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.