کد خبر: ۷۹۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان:
مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: سال گذشته ۱۵۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان واریز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، میرحیدر رضوی با بیان اینکه با توجه به اطلاعاتی که در زمینه خرید و فروش در سیستم‌های مربوط داریم، افزود: تعداد ۷۲ پرونده از مودیان که در سال‌های ۱۳۹۳؛ ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ بود؛ جمعا مبلغ ۲۵۶ میلیون تومان پرداخت کرده بودند؛ که با بررسی انجام شده به مبلغ ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برگه متمم برای آنها صادر شد.

وی در ادامه به مبلغ پرداختی از سوی اداره کل امور مالیاتی استان به حساب شهرداری‌ها اشاره کرد و افزود: در سال ۱۳۹۵ مبلغ ۱۴۲ میلیارد تومان و سال قبل ۱۵۷ میلیارد تومان به حساب شهرداری‌های استان واریز شد.

رضوی  افزود: سال گذشته ۲ هزار و ۸۹ فقره از پرونده‌های مالیاتی اقشار ضعیف جامعه که در سال ۱۳۹۴ مشمول مالیات بوده‌اند را معاف کردیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان زنجان گفت: در سال گذشته تعداد ۱۱ هزار و ۹۹۸ مورد توافق ۲۳۸ توسط روسای ادارات امور مالیاتی شهرستان‌ها انجام شده که از این تعداد ۱۱ هزار و ۲۴ مورد به اشخاص حقیقی و ۹۷۴ مورد مربوط به اشخاص حقوقی است.

 رضوی افزود:  در حال حاضر  ۶۷ هزار ۵۶ پرونده  اشخاص حقیقی  و۷ هزار و ۹۴۹ پرونده حقوقی در استان وجود دارد .


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.