کد خبر: ۷۹۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳
سازمان تأمین اجتماعی هم‌زمان با هفته تأمین اجتماعی و در راستای نام‌گذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «سال حمایت از کالای ایرانی»، برنامه های اجرایی را به تمامی واحدهای اجرایی، شرکت ها و موسسات تابعه این سازمان ابلاغ کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،براساس بخشنامه صادر شده از سوی دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در هفته تامین اجتماعی حداکثر بهره برداری برای تعمیق تعامل با مخاطبان و شرکای اجتماعی سازمان (بیمه شدگان، کارفرمایان، بازنشستگان و مستمری بگیران) و دستگاه های اجرایی و قانونگذاری در چارچوب اهداف و برنامه های پیش بینی شده انجام می شود.

از اهداف برگزاری گرامیداشت هفته تامین اجتماعی می توان به اطلاع رسانی به مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی (کارفرمایان، بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران) با هدف شفاف سازی و تبیین نحوه ارائه خدمات در حوزه های بیمه ای و درمانی و آشنایی آنان با وظایف، اهداف، سیاست ها، برنامه ها و عملکرد سازمان، انعکاس فعالیتهای انجام شده جهت روانسازی امور و توسعه خدمات به ویژه خدمات الکترونیک و مبتنی بر فناوری های نوین ICT در حوزه های بیمه ای، درمانی، سرمایه گذاری، ساخت و ساز و... در قالب نشست های خبری، مقالات و گزارشات و استفاده از ظرفیت های رسانه های مکتوب و مجازی مجاز انتظارات و توقعات مخاطبان و استفاده از ظرفیت های اجتماعی برای تبیین راهبردهای سازمان و شفاف سازی اقدامات سازمان در دولت تدبیر و امید نزد مخاطبان، تقویت همبستگی و حس تعلق سازمانی در میان همکاران و ارائه گزارش عملکرد سازمان و ایجاد بستر مناسب جهت بررسی این عملکرد از دیدگاه مخاطبان اشاره کرد.

به مناسبت هفته تامین اجتماعی برنامه های متعددی از سوی سازمان تامین اجتماعی اجرا می شود که حضور در مرقد مطهر حضرت امام (ره) و تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و حضور در مقبره شهدای سازمان، حضور و سخنرانی مدیران ارشد در مجامع عمومی و اماکن مذهبی و ارائه گزارش عملکرد و تشریح اقدامات آتی موردنظر، افتتاح و کلنگ زنی مراکز بیمه‌ای و درمانی ، دیدار مسئولان عالی، مدیران و کارشناسان سازمان تأمین اجتماعی با مسئولان ارشد کشور، دیدار با خانواده معظم شهدای همکار، حضور مسئولان عالی سازمان تأمین اجتماعی در برنامه های رادیو و تلویزیونی بویژه برنامه های گفت‌وگو محور، برگزاری نشست خبری مدیران عالی سازمان با رسانه‌ها و ارایه گزارش عملکرد درخصوص برنامه های کلان سازمان در بخشهای مختلف بیمه ای، درمانی، سرمایه گذاری و... و حضور در مراکز رسانه‌ای و پاسخ به پرسش‌های خبرنگاران از جمله برنامه های سازمان تامین اجتماعی در ایام مذکور است.

برگزاری مراسم ویژه گرامیداشت هفته تأمین اجتماعی و تقدیر از نمایندگان شرکای اجتماعی، همکاران بازنشسته و شاغل، درج پیامهای گرامیداشت هفته تامین اجتماعی در سربرگ مکاتبات اداری و سایت رسمی سازمان، طراحی و انتشار اقلام تبلیغی، اطلاع رسانی و فرهنگی (پوستر، بنر، بروشور و...) جهت توزیع در مراکز بیمه‌ای و درمانی سازمان و اطلاع‌رسانی از طریق تابلوهای اطلاع رسان و تلویزیون شهری ملکی سازمان، بازدید از واحدهای صنعتی و دیدار با بیمه‌شدگان و کارگران در راستای حمایت از تولید ملی و اشتغال و عیادت از بیماران بستری در مراکز ملکی سازمان از جمله برنامه های این سازمان در طول هفته تامین اجتماعی است.

برگزاری نمایشگاه های مختلف در طول هفته تأمین‌اجتماعی در ستاد مرکزی سازمان و مراکز استانها و حضور کارشناسان مشاوره در میادین منتخب شهرها و پاسخ به سوالات بیمه ای مخاطبان با شعار «از من بپرس» در طول ایام هفته تامین اجتماعی از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته تامین اجتماعی است.

همچنین برنامه های مختلف با موضوع گرامیداشت هفته تامین اجتماعی از سوی ادارات کل و مدیریت های درمان تامین اجتماعی سراسر کشور برگزار می شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.