کد خبر: ۷۹۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
سرهنگ هادی پور خبر داد
رئیس بازرسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ ارتقای دانش نیرو‌های کلانتری را گامی موثر برای جلب رضایت مندی شهروندان دانست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ بهزاد هادی‌پور رئیس بازرسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از اصلی‌ترین برنامه‌های آتی بازرسی پلیس پیشگیری خبر داد و اظهار کرد: افزایش توان علمی و عملی کارکنان کلانتری‌ها در ماموریت‌های میدانی و به خصوص عملیات‌های مرکز فوریت‌های پلیسی 110 که پلیس به عنوان نخسین مداخله گر در صحنه‌های وقوع جرم و حوادث حاضر می‌شود، موثرین عامل در جلب اعتماد و رضایت مندی شهروندان است.

وی در ادامه گفت:به هر میزان که بتوانیم نیرو‌های آموزش دیده و متخصص در امور انتظامی کلانتری‌ها را تربیت کنیم، به همان میزان نیز می‌توانیم در رضایت مندی شهروندان و جلب اعتماد آنان موفق عمل کنیم.

سرهنگ هادی پور با اشاره به اینکه دانش کارکنان کلانتری‌ها، موجب کاهش اطاله دادرسی و خدمت رسانی موثر به شهروندان خواهد شد، تصریح کرد: در این صورت مردم در طرح شکایات و درخواست‌هایشان در کلانتری ها، شاهد تسریع در امور توأم با اتقان رسیدگی خواهند بود.

رئیس بازرسی پلیس پیشگیری پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: سامانه 197 یکی از درگاه‌هایی است که ضمن نظارت بر عملکرد کارکنان کلانتری‌ها، شهروندان می‌توانند از این طریق پیشنهادات، انتقادات خود را از عملکرد مأموران کلانتری اعلام کنند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.