کد خبر: ۷۹۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
سرهنگ هادی پور خبر داد
رئیس بازرسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ ارتقای دانش نیرو‌های کلانتری را گامی موثر برای جلب رضایت مندی شهروندان دانست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ بهزاد هادی‌پور رئیس بازرسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از اصلی‌ترین برنامه‌های آتی بازرسی پلیس پیشگیری خبر داد و اظهار کرد: افزایش توان علمی و عملی کارکنان کلانتری‌ها در ماموریت‌های میدانی و به خصوص عملیات‌های مرکز فوریت‌های پلیسی 110 که پلیس به عنوان نخسین مداخله گر در صحنه‌های وقوع جرم و حوادث حاضر می‌شود، موثرین عامل در جلب اعتماد و رضایت مندی شهروندان است.

وی در ادامه گفت:به هر میزان که بتوانیم نیرو‌های آموزش دیده و متخصص در امور انتظامی کلانتری‌ها را تربیت کنیم، به همان میزان نیز می‌توانیم در رضایت مندی شهروندان و جلب اعتماد آنان موفق عمل کنیم.

سرهنگ هادی پور با اشاره به اینکه دانش کارکنان کلانتری‌ها، موجب کاهش اطاله دادرسی و خدمت رسانی موثر به شهروندان خواهد شد، تصریح کرد: در این صورت مردم در طرح شکایات و درخواست‌هایشان در کلانتری ها، شاهد تسریع در امور توأم با اتقان رسیدگی خواهند بود.

رئیس بازرسی پلیس پیشگیری پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: سامانه 197 یکی از درگاه‌هایی است که ضمن نظارت بر عملکرد کارکنان کلانتری‌ها، شهروندان می‌توانند از این طریق پیشنهادات، انتقادات خود را از عملکرد مأموران کلانتری اعلام کنند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

نقش شهرهای کوچک در تعادل منطقه‌ای

در کشورهای در حال توسعه،الگوی استقرار جمعیت و کانون‌های زیستی از نظام بهره‌گیری متناسب با ظرفیت‌ها و استعدادهای موجود تبعیت نمی‌کند و همچنین سیمای اسکان جمعیت، تصویر نامتعادلی را به تصویر میکشد.
آخرین نرخ طلا و سکه

آخرین نرخ طلا و سکه

امروز در بازار طلای 18 عیار به ارزش گرمی367هزار و200 تومان و دلار با ارز11هزار و 850تومان معامله شد.