کد خبر: ۷۹۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
سرهنگ هادی پور خبر داد
رئیس بازرسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ ارتقای دانش نیرو‌های کلانتری را گامی موثر برای جلب رضایت مندی شهروندان دانست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ بهزاد هادی‌پور رئیس بازرسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از اصلی‌ترین برنامه‌های آتی بازرسی پلیس پیشگیری خبر داد و اظهار کرد: افزایش توان علمی و عملی کارکنان کلانتری‌ها در ماموریت‌های میدانی و به خصوص عملیات‌های مرکز فوریت‌های پلیسی 110 که پلیس به عنوان نخسین مداخله گر در صحنه‌های وقوع جرم و حوادث حاضر می‌شود، موثرین عامل در جلب اعتماد و رضایت مندی شهروندان است.

وی در ادامه گفت:به هر میزان که بتوانیم نیرو‌های آموزش دیده و متخصص در امور انتظامی کلانتری‌ها را تربیت کنیم، به همان میزان نیز می‌توانیم در رضایت مندی شهروندان و جلب اعتماد آنان موفق عمل کنیم.

سرهنگ هادی پور با اشاره به اینکه دانش کارکنان کلانتری‌ها، موجب کاهش اطاله دادرسی و خدمت رسانی موثر به شهروندان خواهد شد، تصریح کرد: در این صورت مردم در طرح شکایات و درخواست‌هایشان در کلانتری ها، شاهد تسریع در امور توأم با اتقان رسیدگی خواهند بود.

رئیس بازرسی پلیس پیشگیری پایتخت در پایان خاطر نشان کرد: سامانه 197 یکی از درگاه‌هایی است که ضمن نظارت بر عملکرد کارکنان کلانتری‌ها، شهروندان می‌توانند از این طریق پیشنهادات، انتقادات خود را از عملکرد مأموران کلانتری اعلام کنند.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.