کد خبر: ۷۹۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
مدیرکل هواشناسی خبر داد
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود از اواسط هفته شاهد افزایش دمای هوای استان باشیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد خسروی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین تحلیل از داده های هواشناسی هوای استان طی امروز و فردا صاف و در برخی ساعات همراه با وزش باد و غبار رقیق خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در روزهای دوشنبه و سه شنبه پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش بینی نمی شود.
وی عنوان کرد: به دنبال این شرایط در روزهای چهارشنبه تا جمعه به ویژه طی ساعاتی به ویژه از بعد ظهر و اواخر وقت به دلیل تقویت میادین وزش بادهای غربی در منطقه احتمال نفوذ غبار در نوار غربی استان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه دمای هوا که طی امروز و فردا تغییرات چندانی نخواهد داشت افزود: پیش بینی می شود از روز دوشنبه تا پایان هفته دمای هوای استان به آرامی افزایش یابد.
حق پرست با بیان اینکه دمای هوای کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۹ تا ۴۰ درجه سانتیگراد در نوسان بوده، سومار با ۴۸ درجه و کنگاور و سنقر را با ۱۴ درجه گرمترین و خنک ترین نقاط استان اعلام کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.