کد خبر: ۷۹۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
مدیرکل هواشناسی خبر داد
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود از اواسط هفته شاهد افزایش دمای هوای استان باشیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد خسروی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین تحلیل از داده های هواشناسی هوای استان طی امروز و فردا صاف و در برخی ساعات همراه با وزش باد و غبار رقیق خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در روزهای دوشنبه و سه شنبه پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش بینی نمی شود.
وی عنوان کرد: به دنبال این شرایط در روزهای چهارشنبه تا جمعه به ویژه طی ساعاتی به ویژه از بعد ظهر و اواخر وقت به دلیل تقویت میادین وزش بادهای غربی در منطقه احتمال نفوذ غبار در نوار غربی استان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه دمای هوا که طی امروز و فردا تغییرات چندانی نخواهد داشت افزود: پیش بینی می شود از روز دوشنبه تا پایان هفته دمای هوای استان به آرامی افزایش یابد.
حق پرست با بیان اینکه دمای هوای کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۹ تا ۴۰ درجه سانتیگراد در نوسان بوده، سومار با ۴۸ درجه و کنگاور و سنقر را با ۱۴ درجه گرمترین و خنک ترین نقاط استان اعلام کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.