کد خبر: ۷۹۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
مدیرکل هواشناسی خبر داد
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود از اواسط هفته شاهد افزایش دمای هوای استان باشیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد خسروی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین تحلیل از داده های هواشناسی هوای استان طی امروز و فردا صاف و در برخی ساعات همراه با وزش باد و غبار رقیق خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در روزهای دوشنبه و سه شنبه پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش بینی نمی شود.
وی عنوان کرد: به دنبال این شرایط در روزهای چهارشنبه تا جمعه به ویژه طی ساعاتی به ویژه از بعد ظهر و اواخر وقت به دلیل تقویت میادین وزش بادهای غربی در منطقه احتمال نفوذ غبار در نوار غربی استان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه دمای هوا که طی امروز و فردا تغییرات چندانی نخواهد داشت افزود: پیش بینی می شود از روز دوشنبه تا پایان هفته دمای هوای استان به آرامی افزایش یابد.
حق پرست با بیان اینکه دمای هوای کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۹ تا ۴۰ درجه سانتیگراد در نوسان بوده، سومار با ۴۸ درجه و کنگاور و سنقر را با ۱۴ درجه گرمترین و خنک ترین نقاط استان اعلام کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.
بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

بازگشت ملی پوشان فوتبال ایران از جام جهانی

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران که برای حضور در مسابقات جام جهانی روسیه به این کشور سفر کرده بود بامداد چهارشنبه وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد و مورد استقبال هواداران قرار گرفت.