کد خبر: ۷۹۵۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
مدیرکل هواشناسی خبر داد
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود از اواسط هفته شاهد افزایش دمای هوای استان باشیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد خسروی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس آخرین تحلیل از داده های هواشناسی هوای استان طی امروز و فردا صاف و در برخی ساعات همراه با وزش باد و غبار رقیق خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در روزهای دوشنبه و سه شنبه پدیده قابل توجهی برای سطح استان پیش بینی نمی شود.
وی عنوان کرد: به دنبال این شرایط در روزهای چهارشنبه تا جمعه به ویژه طی ساعاتی به ویژه از بعد ظهر و اواخر وقت به دلیل تقویت میادین وزش بادهای غربی در منطقه احتمال نفوذ غبار در نوار غربی استان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه دمای هوا که طی امروز و فردا تغییرات چندانی نخواهد داشت افزود: پیش بینی می شود از روز دوشنبه تا پایان هفته دمای هوای استان به آرامی افزایش یابد.
حق پرست با بیان اینکه دمای هوای کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۱۹ تا ۴۰ درجه سانتیگراد در نوسان بوده، سومار با ۴۸ درجه و کنگاور و سنقر را با ۱۴ درجه گرمترین و خنک ترین نقاط استان اعلام کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.