کد خبر: ۷۹۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
گزارش وضعیت جوی
بررسی آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از استقرار جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی است که در پی آمد آن افزایش محسوس دما در استان البرز مورد انتظار است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با توجه به شاخص تائید شده کیفیت هوا (به تفکیک شهرها) توسط اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان البرز، کیفیت هوای استان البرز به شرح زیر است:

کرج، ساوجبلاغ و فردیس به ترتیب با شاخص 74، 52 و 59 در محدوده زرد و وضعیت سالم قرار دارند.

با توجه به‌احتمال بروز علائم تنفسی در افراد حساس و احتمال تشدید بیمارهای قلبی و ریوی توصیه می‌گردد افراد خیلی حساس در صورت امکان فعالیت‌های طولانی یا سنگین خود را کاهش دهند.

همچنین شهرستان نظرآباد با شاخص 29 در محدوده سبز و وضعیت سالم قرار دارد.

آسمانی صاف تاکمی ابری در استان البرز

در ادامه منصور رحمانیان، مدیرکل هواشناسی استان البرز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان البرز در کرج، گفت: بررسی آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از استقرار جوی پایدار در منطقه البرز مرکزی است که پی آمد آن در سه روز آینده آسمانی صاف تاکمی ابری، وزش باد و روند مجدد افزایش محسوس دما  مورد انتظار می‌باشد.

وی بیان اینکه برای امروز شنبه 16 تیرماه، آسمانی صاف تا کمی ابری، گاهی افزایش ابر و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود، افزود: میانگین سرعت باد نیز در استان البرز 6 متر بر ثانیه است.

مدیرکل هواشناسی استان البرز در پایان یادآور شد: در شهرستان کرج، طالقان و هشتگرد به ترتیب میانگین حداقل دما در 24 ساعت گذشته 25، 18 و 23 درجه سانتی‌گراد و حداکثر دما در 24 ساعت گذشته 35، 33 و 33 درجه سانتی‌گراد می‌باشد.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.