کد خبر: ۷۹۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوا در بیشتر مناطق استان زنجان افزایش می‌یابد و زنجانی‌ها هوای گرم‌تری را تجربه می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احدیاغموری در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان استان صاف بوده و برخی از مناطق استان را وزش باد فرامی‌گیرد.

وی به شهروندان زنجانی توصیه کرد به علت وزش باد در استان  زنجان از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره و درختان فرسوده و تأسیسات شهری خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: طبق پیش‌بینی‌ها، دمای هوا در بیشتر مناطق استان زنجان افزایش می‌یابد و زنجانی‌ها هوای گرم‌تری را تجربه می‌کنند.

یاغموری تأکید کرد: دمای هوای استان زنجان از امروز به‌تدریج تا روز دوشنبه چهار تا پنج درجه روند افزایشی یافته و دما در شهر زنجان به ۳۸ درجه سانتی گراد خواهد رسید.

وی ابراز کرد: دمای هوا در مناطق مختلف طارم بین ۴۳ تا ۴۴ درجه در نوسان خواهد بود و هوا گرم خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.