کد خبر: ۷۹۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوا در بیشتر مناطق استان زنجان افزایش می‌یابد و زنجانی‌ها هوای گرم‌تری را تجربه می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احدیاغموری در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان استان صاف بوده و برخی از مناطق استان را وزش باد فرامی‌گیرد.

وی به شهروندان زنجانی توصیه کرد به علت وزش باد در استان  زنجان از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره و درختان فرسوده و تأسیسات شهری خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: طبق پیش‌بینی‌ها، دمای هوا در بیشتر مناطق استان زنجان افزایش می‌یابد و زنجانی‌ها هوای گرم‌تری را تجربه می‌کنند.

یاغموری تأکید کرد: دمای هوای استان زنجان از امروز به‌تدریج تا روز دوشنبه چهار تا پنج درجه روند افزایشی یافته و دما در شهر زنجان به ۳۸ درجه سانتی گراد خواهد رسید.

وی ابراز کرد: دمای هوا در مناطق مختلف طارم بین ۴۳ تا ۴۴ درجه در نوسان خواهد بود و هوا گرم خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.