کد خبر: ۷۹۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۳
مدیرکل هواشناسی استان زنجان:
مدیرکل هواشناسی استان زنجان گفت: دمای هوا در بیشتر مناطق استان زنجان افزایش می‌یابد و زنجانی‌ها هوای گرم‌تری را تجربه می‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احدیاغموری در گفتگو با خبرنگاران به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و افزود: آسمان استان صاف بوده و برخی از مناطق استان را وزش باد فرامی‌گیرد.

وی به شهروندان زنجانی توصیه کرد به علت وزش باد در استان  زنجان از تردد در کنار ساختمان‌های نیمه‌کاره و درختان فرسوده و تأسیسات شهری خودداری کنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان به دمای هوای استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: طبق پیش‌بینی‌ها، دمای هوا در بیشتر مناطق استان زنجان افزایش می‌یابد و زنجانی‌ها هوای گرم‌تری را تجربه می‌کنند.

یاغموری تأکید کرد: دمای هوای استان زنجان از امروز به‌تدریج تا روز دوشنبه چهار تا پنج درجه روند افزایشی یافته و دما در شهر زنجان به ۳۸ درجه سانتی گراد خواهد رسید.

وی ابراز کرد: دمای هوا در مناطق مختلف طارم بین ۴۳ تا ۴۴ درجه در نوسان خواهد بود و هوا گرم خواهد شد.
برچسب ها: شهرفردا ، زنجان ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.