کد خبر: ۷۹۴۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از روز پنج شنبه گذشته از سرعت باد در شمال استان کاسته شده که مجدداً از روز سه شنبه سرعت باد در این منطقه افزایش می‌یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی ملاشاهی در گفت‌وگو با خبرنگاران در زاهدان اظهار داشت: پیش‌بینی کلی وضع جوی سیستان و بلوچستان براساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری نشان می‌دهد، از سرعت باد در شمال استان کاسته شده و این شرایط تا روز سه شنبه پایدار خواهد بود و از روز سه شنبه مجدداً شاهد افزایش سرعت باد در برخی مناطق سیستان و بلوچستان خواهیم بود.

رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این مدت در نواحی مرکزی و شمالی استان هوا تا 2 درجه گرم‌تر خواهد شد و در نواحی جنوبی غبار محلی و گاهی وزش باد انتظار می‌رود همچنین در بعد از ظهرها در ارتفاعات جنوبی افزایش ابر و احتمال رگبار پراکنده و گاهی رعد و برق وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: امروز دریای عمان در نواحی شرقی مواج پیش‌بینی می‌شود، که به شناورهای کوچک توصیه می‌شود شرایط جوی را به خوبی بررسی کنند.

ملاشاهی اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته زاهدان با حداقل دمای 19 درجه سانتی‌گراد بالای صفر سردترین و دلگان با حداکثر دمای 47درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرمترین شهرهای استان سیستان و بلوچستان بوده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.