کد خبر: ۷۹۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان:
رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان با بیان اینکه تمام شهرهای این استان پیست دوچرخه‌سواری همگانی دارند، گفت: پیست برای دوچرخه کورسی در استان سمنان وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل‌الله غزنچای در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان در تشریح وضع زیرساخت‌های دوچرخه‌سواری در استان، اظهار کرد: وضع زیرساخت‌ها به‌طور نسبی در استان سمنان خوب است.

رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان با اشاره به اینکه تمام شهرهای استان پیست دوچرخه‌سواری همگانی دارند، تصریح کرد: به‌طور مثال پیست توسکا در سمنان و پیست همگانی آبشار در شاهرود احداث شده است.

غزنچای با تأکید بر اینکه دو پیست تخصصی دوچرخه کوهستان در استان سمنان وجود دارد، اضافه کرد: این دو پیست‌ در شاهرود ایجاد شده که میزبان مسابقات استانی طبق برنامه‌ریزی‌ها در سال است و پیست‌ها کراس کانتری و دان هیل برای دوچرخه کوهستان هستند.

وی با بیان اینکه پیست برای دوچرخه کورسی در استان سمنان وجود ندارد، تصریح کرد: به‌طور مثال در مشهد پیست دوچرخه کورسی ثامن و در تهران پیست دوچرخه‌سواری آزادی احداث شده و در اختیار دوچرخه‌سواران قرار دارد.

رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان با اشاره به اینکه تنها سمنان نیست که پیست دوچرخه کورسی ندارد، اضافه کرد: در کشور استان‌های انگشت‌شماری وجود دارند که از این زیرساخت برخوردار هستند.

غزنچای با بیان اینکه احداث پیست دوچرخه کورسی هزینه‌های چند صدمیلیاردی می‌طلبد، تصریح کرد: این هزینه‌ها از عهده هیأت و حتی مدیریت ورزش استان برای هزینه‌کرد در دو و میدانی با توجه به نیاز سایر هیأت‌ها خارج است.

وی با تأکید بر اینکه ما تمرینات و اردوهای خود را در پیست آزادی در این رابطه برپا می‌کنیم، اظهار کرد: نه‌تنها ما استان‌هایی مانند زنجان، قم، گیلان و مازندران هم این نوع استفاده را دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.