کد خبر: ۷۹۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان:
رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان با بیان اینکه تمام شهرهای این استان پیست دوچرخه‌سواری همگانی دارند، گفت: پیست برای دوچرخه کورسی در استان سمنان وجود ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل‌الله غزنچای در گفت‌وگو با خبرنگاران در سمنان در تشریح وضع زیرساخت‌های دوچرخه‌سواری در استان، اظهار کرد: وضع زیرساخت‌ها به‌طور نسبی در استان سمنان خوب است.

رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان با اشاره به اینکه تمام شهرهای استان پیست دوچرخه‌سواری همگانی دارند، تصریح کرد: به‌طور مثال پیست توسکا در سمنان و پیست همگانی آبشار در شاهرود احداث شده است.

غزنچای با تأکید بر اینکه دو پیست تخصصی دوچرخه کوهستان در استان سمنان وجود دارد، اضافه کرد: این دو پیست‌ در شاهرود ایجاد شده که میزبان مسابقات استانی طبق برنامه‌ریزی‌ها در سال است و پیست‌ها کراس کانتری و دان هیل برای دوچرخه کوهستان هستند.

وی با بیان اینکه پیست برای دوچرخه کورسی در استان سمنان وجود ندارد، تصریح کرد: به‌طور مثال در مشهد پیست دوچرخه کورسی ثامن و در تهران پیست دوچرخه‌سواری آزادی احداث شده و در اختیار دوچرخه‌سواران قرار دارد.

رئیس هیأت دوچرخه‌سواری استان سمنان با اشاره به اینکه تنها سمنان نیست که پیست دوچرخه کورسی ندارد، اضافه کرد: در کشور استان‌های انگشت‌شماری وجود دارند که از این زیرساخت برخوردار هستند.

غزنچای با بیان اینکه احداث پیست دوچرخه کورسی هزینه‌های چند صدمیلیاردی می‌طلبد، تصریح کرد: این هزینه‌ها از عهده هیأت و حتی مدیریت ورزش استان برای هزینه‌کرد در دو و میدانی با توجه به نیاز سایر هیأت‌ها خارج است.

وی با تأکید بر اینکه ما تمرینات و اردوهای خود را در پیست آزادی در این رابطه برپا می‌کنیم، اظهار کرد: نه‌تنها ما استان‌هایی مانند زنجان، قم، گیلان و مازندران هم این نوع استفاده را دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.