کد خبر: ۷۹۴۵۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
نوبخت در بازدید از تالاب انزلی:
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در جریان بازدید از تالاب انزلی با تأکید بر ضرورت احیای این تالاب گفت: سالی نزدیک به 300 میلیارد تومان جهت احیای تالاب انزلی باید پرداخت شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدباقر نوبخت در جریان بازدید از تالاب انزلی در جمع خبرنگاران با تأکید بر ضرورت احیای این تالاب اظهار کرد: سالی نزدیک به 300 میلیارد تومان جهت احیای تالاب انزلی باید پرداخت شود.

وی با بیان اینکه منابع پرداخت اعتبار جهت احیای تالاب انزلی باید بررسی و سپس تأمین اعتبار آن صورت گیرد تصریح کرد: شاید تأمین اعتبار چنین رقمی برای سازمان برنامه و بودجه یک رقم بسیار بزرگ و ناممکن باشد، اما بزرگ‌ترین از این خود اهمیت احیای تالاب است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه دولت در سال چیزی حدود 44 هزار میلیارد برای طرح‌های مختلف تملک دارایی سرمایه‌گذاری می‌کند افزود: در همین سه ماهه نخست سال جاری 22 هزار و 800 میلیارد تومان در بخش طرح‌های عمرانی پرداخت شده است.

*محیط‌زیست از مواد شیمیایی آسیب می‌بیند

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور نیز در جریان بازدید از تالاب انزلی در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: رئیس‌جمهور چهار هدف احیای تالاب‌ها، تثیبت زیرگردها، اصلاح هوای کلان شهرها و پسماندها را از اولویت‌های خود در دوره دوم ریاست‌جمهوری قرار داده بودند.

عیسی کلانتری بابیان اینکه همکاران ما در محیط‌زیست و شیلات تنها دو هفته فرصت دارند تا طرح مربوط به احیای تالاب انزلی را تدوین و آن را تقدیم سازمان برنامه بودجه و کشور کنند گفت: فیزیک و نانو هیچ تهدید و آسیبی برای محیط‌زیست نداشته و محیط‌زیست از مواد شیمیایی آسیب می‌بیند.

برچسب ها: شهرفردا ، گیلان ، تالاب
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.