کد خبر: ۷۹۴۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی زابل خبر داد
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: حادثه رانندگی در مسیر زابل به زاهدان، ۲ کشته و ۷ مجروح برجای گذاشت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعلی رفعت در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار داشت: بر اثر برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید با یکدیگر در محور زابل به زاهدان ،۲ نفر کشته و ۷ نفر مجروح شدند.

وی افزود: مصدومان این حادثه که توسط اورژانس برای ادامه مراحل درمانی به بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) زاهدان انتقال داده شدند.

 رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زابل با اشاره به اینکه متاسفانه ۲ نفر از سرنشینان قبل از رسیدن آمبولانس فوت کردند، ادامه داد: علت این حادثه توسط کارشناسان پلیس در دست بررسی است.
برچسب ها: شهرفردا ، سیستان ، حادثه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.