کد خبر: ۷۹۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶
نشست تخصصی سواد رسانه ای برای زنان و خانواده برگزار میگردد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نشست تخصصی سواد رسانه ای برای زنان و خانواده با مشارکت کانون جهانمهر فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

 امروز خانواده های ایرانی در سبد فرهنگی خود  با شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی، رسانه‌های مدرن  مواجه می باشند که هر کدام به نوبه خود بخشی از فرآیند تأثیرگذاری در خانواده را هدف قرار داده اند.  گسترش فضای مجازی در حوزه رابطه فرزندان و والدین نیز تغییراتی بوجود آورده است که از جمله آن به کاهش نقش خانواده به عنوان مرجع، کاهش ارتباط والدین با فرزند، شکاف نسلی به دلیل رشد تکنولوژی، از بین رفتن حریم بین فرزندان و والدین و ایستادن در برابر یکی از والدین یا هر دو را می‌توان نام برد.برخی  از شبکه‌های مجازی و ماهواره ای به طور تخصصی تمام تمرکز خود را بر مقوله خانواده نهاده است و پیام مشترکی دارند که در نشست تخصصی سواد رسانه ای در خانواده به آن پرداخته میشود.

نشست تخصصی سواد رسانه ای برای زنان و خانواده با حضور خانم دکتر ساریخانی "استاد دانشگاه در حوزه سواد رسانه ای” در تاریخ های ۹۷/۴/۱۷ – ۹۷/۵/۲۸ – ۹۷/۶/۲۵ ساعت ۱۰ صبح در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میگردد.

علاقه مندان جهت شرکت در این نشستها  میتوانند  به فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی  واقع در خیابان پاسداران ،خیابان شهید گل نبی ،خیابان شهید ناطق نوری ، میدان قبا مراجعه  و یا با شماره تلفن ۲۲۸۸۸۶۸۲ داخلی ۲۰۶ تماس حاصل نمایند .
برچسب ها: شهر فردا ، رسانه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

درخواست دلار 4200 تومانی از دولت برای خرید تجهیزات مترو و آتش نشانی

شهردار تهران گفت: شهرداری از دولت برای خرید تجهیزات مترو و نردبان‌های آتش نشانی درخواست دلار 4200 تومانی کرده است. دولت با نربان ها موافقت کرده و در حال بررسی تجهیزات مترو است. البته معتقدم باید شرایط کشور را درک کنیم.
تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

تونل آرش-اسفندیار با 220 میلیارد تومان اعتبارات افتتاح شد

افشانی در مراسم افتتاح تونل آرش-اسفندیار که مسیر شرق بزرگراه مدرس را به بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی متصل می‌کند، گفت: این پروژه 220 میلیارد تومان هزینه مصرف داده است.