کد خبر: ۷۹۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۶
نشست تخصصی سواد رسانه ای برای زنان و خانواده برگزار میگردد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نشست تخصصی سواد رسانه ای برای زنان و خانواده با مشارکت کانون جهانمهر فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.

 امروز خانواده های ایرانی در سبد فرهنگی خود  با شبکه‌های ماهواره‌ای، فضای مجازی، رسانه‌های مدرن  مواجه می باشند که هر کدام به نوبه خود بخشی از فرآیند تأثیرگذاری در خانواده را هدف قرار داده اند.  گسترش فضای مجازی در حوزه رابطه فرزندان و والدین نیز تغییراتی بوجود آورده است که از جمله آن به کاهش نقش خانواده به عنوان مرجع، کاهش ارتباط والدین با فرزند، شکاف نسلی به دلیل رشد تکنولوژی، از بین رفتن حریم بین فرزندان و والدین و ایستادن در برابر یکی از والدین یا هر دو را می‌توان نام برد.برخی  از شبکه‌های مجازی و ماهواره ای به طور تخصصی تمام تمرکز خود را بر مقوله خانواده نهاده است و پیام مشترکی دارند که در نشست تخصصی سواد رسانه ای در خانواده به آن پرداخته میشود.

نشست تخصصی سواد رسانه ای برای زنان و خانواده با حضور خانم دکتر ساریخانی "استاد دانشگاه در حوزه سواد رسانه ای” در تاریخ های ۹۷/۴/۱۷ – ۹۷/۵/۲۸ – ۹۷/۶/۲۵ ساعت ۱۰ صبح در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار میگردد.

علاقه مندان جهت شرکت در این نشستها  میتوانند  به فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی  واقع در خیابان پاسداران ،خیابان شهید گل نبی ،خیابان شهید ناطق نوری ، میدان قبا مراجعه  و یا با شماره تلفن ۲۲۸۸۸۶۸۲ داخلی ۲۰۶ تماس حاصل نمایند .
برچسب ها: شهر فردا ، رسانه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

دلایل افزایش قیمت ارز و راهکار مهار دلار دیوانه

یک اقتصاددان گفت: تنگ کردن گلوگاه عرضه ارز در سال گذشته و کاهش نرخ سود بانکی از مهترین بسترهای افزایش نرخ ارز است و هم اکنون باید با به رسمیت شناختن بازار غیررسمی ارز و اعلام قیمت تعادلی بازار ارز را کنترل کرد.