کد خبر: ۷۹۴۱۶
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱
فرهنگسرای رسانه با همکاری انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران برگزار می کند؛
دوره مقدماتی خبرنویسی خبرنگاری و عکاسی خبری در فرهنگسرای رسانه برگزار می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» فرهنگسرای رسانه و شبکه های مجازی در راستای انجام رسالت خود برای ارتقای سواد رسانه‌ای شهروندان و تربیت و آموزش نیروی متعهد و متخصص رسانه ای از میان شهروندان علاقه‌مند، با همکاری انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران اقدام به برگزاری دوره مقدماتی خبرنویسی و عکاسی خبری کرده است.

این دوره ها با حضور اساتید مطرح کشور برگزار شده و به شرکت کنندگان گواهی رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وانجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران اعطا خواهد شد.

علاقمندان جهت اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۲۲۸۸۸۶۸۱ داخلی ۲۰۶ تماس بگیرند.

دوره مقدماتی خبرنویسی و عکاسی خبری


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.