کد خبر: ۷۹۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
انتشار ویدئویی از تعریف خاص و جدید از گردشگری در رسانه ملی که از سوی یک کارشناس گردشگری مطرح شد، طی روزهای گذشته موجی از واکنش‌های طنز در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، انتشار ویدئویی از تعریف خاص و جدید از گردشگری در رسانه ملی که از سوی یک کارشناس گردشگری مطرح شد، طی روزهای گذشته موجی از واکنش‌های طنز در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت و ویدئوی این برنامه بارها در فضای مجازی دیده شد. در این برنامه که از شبکه ۳ پخش می‌شد کارشناس گردشگری می‌گوید: «گردشگری به معنی این نیست که ما برویم خارج از کشور و ارز و دلار برداریم و خرج کنیم. نه گردشگری از خانه ما شروع می‌شود!
تعریف گردشگری بدون ارز
 از خودمان شروع می‌شود، مثلا در خانه‌مان اگر همیشه در جای خاصی غذا می‌خوردیم حالا موقعیت‌مان را تغییر دهیم و جای دیگری غذا بخوریم. مجری می‌پرسد: یعنی دکوراسیون منزل را عوض کنیم؟ کارشناس برنامه می‌گوید: دکوراسیون را عوض کنیم، محیط اطراف‌مان را تغییر دهیم یا حتی وقت‌هایی بیاییم حواس‌مان به رنگ‌ها باشد، در خانه‌مان مثلا یک چیزی رنگش تا حالا زرد بوده حالا مثلا قرمزش کنیم، همین می‌شود گردشگری!» اماپس از انتشار این فیلم شوخی‌ها که بیشتر جنبه انتقادی داشت در فضای مجازی درباره مفاهیم گردشگری بالا گرفت و سوژه طنز بسیاری از کاربران شد. کاربری به طنز نوشت «یه سر رفتم بالا پشت‌بوم و گردشگری خوبی بود» یا کاربر دیگری نوشت«سفر گردشگری چیه، ما خودمون ییلاق و قشلاق داریم، بالش را برعکس کرده و از طرف گرمش به طرف سردش کوچ می‌کنیم» و درحالی‌که هشتگ‌های# گردشگری- بدون- ارز و #رسانه- ملی حسابی داغ شده بود، صابر ابرهنرپیشه در واکنش به این نوع گردشگری نوشت «من آن‌قدر از صبح سفر رفتم و گردشگری کردم که باورتان نمی‌شود، تا یکسال گردشی ندارم! #بی_گردشگرترینم. از اینور اتاق رفتم آنور، از آنور آمدم اینور، اونور غذا خوردم، اینور می‌خوابیدم رفتم اونور،همین حالا هم در سفرم، الان اینورم.» کارشناس این برنامه پس از انتشار این فیلم و واکنش‌ها به آن اعلام کرد که منظور وی را بد متوجه شده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

تعویق در فرآیند انتخاب شهردار

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بررسی استفساریه مستثنی شدن شهرداران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی فرایند انتخاب شهردار چند روز به تعویق افتاد.
سقوط دلار دیوانه

سقوط دلار دیوانه

فشار بازار ارز از روز دوشنبه افتاد ،تا در یک سراشیبی از 17 به 15 هزار تومان تنزل یابد ،سقوط قیمتی که کارشناسان معتقدند به دلیل عرضه دلارهای خانگی به بازار ،تصمیمات جدید بانک مرکزی ،افزایش قیمت نفت اتفاق افتاده و روند نزولی استمرار خواهد داشت.