کد خبر: ۷۹۳۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
عضو شورای شهر کرج از وجود مراکز دپو زباله در نقاط مختلف کلانشهر کرج انتقاد کرد و گفت: همواره شاهد آتش‌سوزی در این مراکز هستیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فریده بزنی بیرانوند در جلسه علنی امروز چهارشنبه  13 تیرماه شورای شهر کرج از وجود مراکز دپو زباله در نقاط مختلف کلانشهر کرج نیز انتقاد کرد و افزود: همواره شاهد وقوع آتش‌سوزی و آزار و اذیت شهروندان در این مراکز هستیم.

وی اضافه کرد: روز گذشته یکی از این مراکز در حوالی بلوار کاج که در مجاورت مراکز فرهنگی کرج قرار دارد دچار آتش‌سوزی شد. این درست نیست که در مجاورت مراکز فرهنگی ما چنین اتفاقی رخ دهد چون فرهنگ حاصل سرمایه‌های مادی و معنوی ماست و این اتفاق به سرمایه‌های ما خسارت می‌زند.

به گزارش ایسنا، پیش از این مدیرکل بهزیستی استان البرز در خصوص ساماندهی پسماند و جمع‌آوری مراکز دپو از سطح شهر به مدیران مناطق مختلف شهرداری کرج هشدار داده و گفته بود که مدیران سهل‌انگار به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

فردین حکیمی از معرفی چند نفر به دستگاه قضا خبر داده بود.

با این حال جای تعجب وجود دارد که چرا این مراکز که بعضاً در قلب کلانشهر کرج قرار دارند همچنان به کار خود ادامه می‌دهند و علاوه بر مخاطرات بهداشتی، با آتش‌سوزی‌های مداوم سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازند.

برچسب ها: شهر فردا ، دپو ، زباله ، کرج
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.