کد خبر: ۷۹۳۹۱
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
نایب رئیس اول اتحادیه املاک استان تهران گفت: افزایش قیمت مسکن در اردبیهشت متوقف شده و دیگر رشد صعودی نرخ را در این بازار شاهد نخواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسام عقبایی نایب رئیس اول اتحادیه املاک استان تهران با بیان اینکه در اردیبهشت ماه 5 سال گذشته شاهد بیشترین حجم معاملات مسکن بودیم، گفت: همواره در ماه‌های پایانی سال و فروردین ماه شاهد حجم انباشت معاملات هستیم و همین موضوع موجب افزایش خرید مسکن در اردیبهشت ماه می‌شود.

عقبایی با بیان اینکه در اسفند ماه سال گذشته شهرهای بزرگی مانند تهران شاهد رشد 30 درصدی قیمت بوده‌اند، گفت: این روند رشد قیمتی بعد از تعطیلات ادامه نداشت و ما در نیمه دوم اردیبهشت شاهد رشد قیمت در بازار اجاره بودیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه بازار مسکن کشش رشد این حجم از افزایش قیمت را بعد از دو ماه نداشت، بنابراین  تنها شاهد افزایش حباب‌گونه قیمت‌ها هستیم.

عقبایی یادآور شد: افزایش قیمت ایجاد شده در بازار مسکن مربوط به  اسفند ماه بود که تا اردیبهشت ادامه یافت، بنابراین در اردیبهشت ماه قیمت‌ها گران نشده است.

نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک استان تهران تأکید کرد: روند معاملات  و قیمت‌ها در بازار مسکن سیر صعودی نخواهد داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

حریق گسترده یک منزل مسکونی در خیابان فلاح/ مصدومیت شدید 4 تن

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده در یک منزل مسکونی در خیابان فلاح خبر داد و گفت: متاسفانه 4 تن دز این حادثه به شدت دچار سوختگی از نواحی مختلف بدن شده اند.
تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

تقدیم لایحه بودجه ۹۸ شهرداری تهران به شورا/ افزایش بودجه حمل و نقل عمومی

شهردار تهران صبح امروز لایحه بودجه ۱۳۹۸ را تقدیم مجلس کرد.