کد خبر: ۷۹۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از اختصاص هشت جایگاه سی.ان.جی به تاکسی های این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگاران در کرمانشاه، اظهار داشت: هشت جایگاه توزیع سی.ان.جی با درخواست‌های مکرر و پیگیری‌های مداوم و به منظور رفاه حال رانندگان، کاهش مدت زمان سوخت‌گیری تاکسی‌ها و تسریع در ارائه خدمات به شهروندان، به طور اختصاصی برای سوخت‌گیری تاکسی‌های گازسوز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: پیش از این تاکسی‌های گازسوز روزانه چندساعت برای تأمین سوخت از عرصه خدمات‌رسانی خارج می‌شدند که این مسئله کاهش راندمان کاری و سطح خدمات‌رسانی ناوگان تاکسیرانی را به دنبال داشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه ادامه داد: اختصاص جایگاه‌های ویژه برای تاکسی‌های گازسوز موجب می‌شود که زمان سوخت‌گیری آن‌ها کاهش یابد و تاکسی‌ها به جای آنکه زمان زیادی را در جایگاه‌های سوخت سی.ان.جی سپری کنند، به جابجایی و انتقال شهروندان بپردازند.

وی با اشاره به اینکه این جایگاه‌ها با مساعدت و پیگیری‌های سازمان تاکسیرانی، فرمانداری  و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی صورت گرفت، افزود: این جایگاه‌های اختصاصی به گونه‌ای از بین جایگاه‌های موجود انتخاب شده است که دسترسی تاکسی‌ها در همه مناطق به این جایگاه‌ها آسان باشد و مسافت طولانی برای رسیدن به جایگاه‌ها و سوخت‌گیری طی نشود.

به گفته سلیمانی این جایگاه‌ها در هشت نقطه از شهر شامل؛ جایگاه زیبا شهر، جایگاه وکیل‌آقا ، جایگاه پارک زنبق، جایگاه زمزم، جایگاه میدان امام (ره)، جایگاه دیزل‌آباد، جایگاه شهدا و جایگاه ترمینال راه کربلا واقع شده‌اند.

وی یادآور شد: از این هشت جایگاه هر کدام یک دستگاه دیسپنسر سی.ان.جی اختصاص به تاکسیرانان دارد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه تاکید کرد: در صورت نیاز درصدد خواهیم بود تعداد جایگاه‌های اختصاصی سوخت را افزایش داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

پیام مردم در راهپیمایی چه بود؟

رییس شورای شهر تهران اظهار کرد که حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه دو پیام داشت که یکی خطاب به دشمنان خارجی و دیگری خطاب به مسئولان و مدیران کشور است.
چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟

معاون مالی اداری سازمان تامین اجتماعی در پاسخ به اینکه چگونه از دریافت سبد حمایتی دولت مطلع شویم ؟ گفت: شهروندان از دو کد دستوری، شماره تلفن 1420 و وب سایت DI.Tamin.ir/sabadkala از نحوه پرداخت سبد حمایتی دولت به حسابشان مطلع می شوند.