کد خبر: ۷۹۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه خبر داد
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از اختصاص هشت جایگاه سی.ان.جی به تاکسی های این شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سجاد سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگاران در کرمانشاه، اظهار داشت: هشت جایگاه توزیع سی.ان.جی با درخواست‌های مکرر و پیگیری‌های مداوم و به منظور رفاه حال رانندگان، کاهش مدت زمان سوخت‌گیری تاکسی‌ها و تسریع در ارائه خدمات به شهروندان، به طور اختصاصی برای سوخت‌گیری تاکسی‌های گازسوز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: پیش از این تاکسی‌های گازسوز روزانه چندساعت برای تأمین سوخت از عرصه خدمات‌رسانی خارج می‌شدند که این مسئله کاهش راندمان کاری و سطح خدمات‌رسانی ناوگان تاکسیرانی را به دنبال داشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه ادامه داد: اختصاص جایگاه‌های ویژه برای تاکسی‌های گازسوز موجب می‌شود که زمان سوخت‌گیری آن‌ها کاهش یابد و تاکسی‌ها به جای آنکه زمان زیادی را در جایگاه‌های سوخت سی.ان.جی سپری کنند، به جابجایی و انتقال شهروندان بپردازند.

وی با اشاره به اینکه این جایگاه‌ها با مساعدت و پیگیری‌های سازمان تاکسیرانی، فرمانداری  و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی صورت گرفت، افزود: این جایگاه‌های اختصاصی به گونه‌ای از بین جایگاه‌های موجود انتخاب شده است که دسترسی تاکسی‌ها در همه مناطق به این جایگاه‌ها آسان باشد و مسافت طولانی برای رسیدن به جایگاه‌ها و سوخت‌گیری طی نشود.

به گفته سلیمانی این جایگاه‌ها در هشت نقطه از شهر شامل؛ جایگاه زیبا شهر، جایگاه وکیل‌آقا ، جایگاه پارک زنبق، جایگاه زمزم، جایگاه میدان امام (ره)، جایگاه دیزل‌آباد، جایگاه شهدا و جایگاه ترمینال راه کربلا واقع شده‌اند.

وی یادآور شد: از این هشت جایگاه هر کدام یک دستگاه دیسپنسر سی.ان.جی اختصاص به تاکسیرانان دارد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی کرمانشاه تاکید کرد: در صورت نیاز درصدد خواهیم بود تعداد جایگاه‌های اختصاصی سوخت را افزایش داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رد صلاحیت قبل از انتخاب تاکنون سابقه نداشته است

رئیس شورای شهر تهران گفت: تاکنون در جمهوری اسلامی ایران رد صلاحیت قبل از انتخاب سابقه نداشته است.
توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

توصیه هاشمی به رسانه ها/ از ایجاد فضای منفی حزبی و قومیتی بپرهیزید

رئیس شورای اسلامی شهر تهران از اصحاب رسانه خواست با توجه به زحمات صادقانه و پاکدستی افشانی در مدتی که عهده‌دار مسئولیت پردغدغه شهرداری تهران است نسبت به انعکاس تلاش های وی همراهی کرده و از انتشار هرگونه مطلبی که ایجاد فضای منفی حزبی یا قومیتی دارد بپرهیزند تا شاهد فضای اخلاقی منزهی در حوزه مدیریت شهری باشیم.