کد خبر: ۷۹۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۶
معاون استاندار البرز مطرح کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: افراد در ساخت‌وسازهای روستایی به طرح‌ها توجه جدی داشته باشندچراکه 96 نقطه حادثه‌خیز در روستاهای استان البرز شناسایی‌شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خسرو ارتقایی در همایش روز دهیار که در سالن اجتماعات باشگاه میلاد برگزار شد، گفت: سعی داریم در سال جاری بیش از 2 هزار شغل در روستاها را فراهم کنیم که در این راستا اعتبارات 40 میلیارد تومانی در نظر گرفته‌شده است.

وی با اشاره به اینکه بانک‌ها در راستای ایجاد مشاغل روستایی تا حدودی تلاش خود را کرده‌اند، افزود: یکی دیگر از بانک‌ها اعتبار 10 میلیارد تومانی تخصیص داده است که تاکنون میزان سه میلیارد و 500 میلیون تومان پرداخت‌شده است.

معاون استاندار بیان کرد: طرح‌های قابل‌توجهی در نظر گرفته‌ایم تا تعداد اشتغال‌زایی در روستاها را افزایش دهیم و از ظرفیت این مناطق استفاده کنیم.

ارتقایی با اشاره به وجود اعتبار 163 میلیارد تومانی برای ایجاد مشاغل روستایی، بیان کرد: با توجه به طرح‌های ارائه‌شده در سامانه و اعتبار اختصاصی ایجاد دو هزار شغل محقق خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته 120 میلیارد تومان برای اعتبار برای اشتغال روستایی در نظر گرفته‌شده بود، یادآور شد: امسال نیز سعی داریم تمام توان خود را در این زمینه صرف کنیم و مشاغلی در روستاها ایجاد کنیم.

معاون استاندار در بخش دیگری با اشاره به طرح یکپارچه‌سازی املاک 108 روستا در سطح استان البرز، ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های متعددی برای روستاها انجام‌شده است که در این میان مقرر شد 320 روستا در البرز به اینترنت پرسرعت تجهیز شود.

ارتقایی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌هایی که در دستور کار قرارگرفته است اعلام 21 مجوز به‌منظور تأسیس دهیاری‌ها است.

وی از تخصیص اعتبار 20 میلیاردی در سال گذشته برای توسعه گردشگری خبر داد و گفت: در سال جاری نیز اقدامات گسترده‌ای انجام خواهد شد.

معاون استاندار اضافه کرد: افراد در ساخت‌وسازهای روستایی به طرح‌ها توجه جدی داشته باشندچراکه 96 نقطه حادثه‌خیز در روستاهای استان البرز شناسایی‌شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

افسانه را دور بریزید، بازار شکست نمی خورد!

یکی از مواردی که منتقدان اقتصاد بازار روی آن انگشت می گذارند اینست که مدل تخیلی به نام رقابت کامل (با فرضیه هایی مانند تعداد زیاد فروشنده و خریدار در بازار، همگن بودن کالای مورد مبادله، هزینه ناچیز ورود و خروج از بازار و اطلاعات کامل فروشنده و خریدار) را در نظر می گیرند و بعد از آنجا که رقابت در دنیای واقعی با این الگو خیالی آرمانی متفاوت است، نتیجه می گیرند که دولت باید مداخله کند تا کار بسامان شود.
تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

تصمیم گیری درباره مرزهای دریای خزر با مصوبه مجلس امکانپذیر است

عضو کمیسیون حقوقی مجلس گفت : کنوانسیون قزاقستان تصمیم گیری درباره تحدید حدود مرزهای دریای خزر نداشته و چنین تصمیمی نیاز به رای چهار پنجمی مجلس دارد.